Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna? Mit reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? Mit reagálnátok, hogyan viselkednétek. De őszintén. 25n

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal. Még az elején tartunk, de alakulgat a dolog. Helyes, rendes srác, sok lányhaverja/ismerőse van.


Én inkább visszafogott stílusú vagyok. Persze mikor kettesben vagyunk, vagy neten beszélgetünk elengedjük magunkat, megértjük egymás, poénkodunk stb.


Viszont ezek a csajok feltűnési viszketegségben szenvednek. Nagyszájúbbak, szeretnek a társaság középpontjában lenni. Tudjátok szerintem milyen tipusú lányok. Vihognak, hangoskodnak és a jelenlétemben ölelgetik a srácot, bújnak hozzá... Biztos van amelyiknek bejön. Nem r!b!k vagy ilyesmi, nem is ismerem őket annyira, hogy ilyesmit merjek mondani, de én nem nagyon szeretem felverni a táját, ha beülök valahová. Nem is nagyon tudok velük kommunikálni, bár távolságtartóak velem. Megszokott társaság, én vagyok a kakukktojás.


Ti hogyan reagálnátok, viselkednétek, ha a jelenlétetekben ennyire közvetlenek lennének más lányok azzal a sráccal, akivel ismerkedtek, jóban vagytok?


Egy dolog a vihogás, hülyülés, de ez a "mászás"... Én érzem kellemetlenül magam. Olyan, mintha ezzel jeleznék, kivülálló vagyok...


Jó, nem vagyok együtt a sráccal, de társaságban akkor is hülyén jön ki. Én nem mászom, nem is másznék a haverjaimra. Mellesleg fiatalabb a srác, meg a csajok, meg az egész társaság nálam pár évvel.


Ne is foglalkozzak velük. Nem fogok belemenni semmi "játékba". Úgy értem, hogy nem fogok se célozgatni semmire, se rámászni a srácra direkt és látványosan, hogy bosszantsam őket. Gyerekes lenne és én így nem viselkedek társaságban.


2015. dec. 27. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerinted ez a jó döntés, de ne felejtsd el. Egy torzult, magából kifordult világban élünk.

Így egyedül fogsz maradni, és "beledöglesz" amire a szőke herceg egyáltalán felnyergeli fakó lovát.

Én másképp cselekednék a helyedben.


23/F

2015. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a srácot, nem a te világod. Nem fogja magáról levakarni a libákat a kedvedért, hiszen őket régebb óta ismeri, na meg ugyan melyik pasinak ne tetszene, ha egy hárem veszi körül. Minden ffinek ez az álma. Ha téged ez zavar és szóvá mered majd tenni, minden fogyatékos, hisztis, házsártos,idiótának el leszel mondva és közösen röhögnek majd ki.
2015. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék nem tudom mit lépnék, de kívülállóként én tuti hagynám a srácot a fenébe. A leírásodból nekem ez jön le, hogy a sok lányhaver inkább ex vagy plátói szerelem, akik a barátságzónába űzték a srácot, de ha csaja van, akkor nyomják a műsort. A srác meg ki se áll melletted, nem veszi észre, hogy ez neked milyen kellemetlen. Beszélj vele erről, de én nem kínlódnék vele azért hogy aztán titokban járjanak össze meg te legyél a gonosz boszorka aki elvette tőlük Mr Lelkisegélyt.
2015. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen szituban:)Ebben olyan vagyok,mint te,az ilyen nagyon közvetlen emberek szabályosan irritálnak.Főleg,ha hangosak is.

Ha a srácnak bejössz,úgy,ahogy vagy,akkor ne rágódj ezen!Biztos pont az tetszik neki benned,hogy te tudsz visszafogottan,"titokzatosan" viselkedni és nem érzed magad a világ közepének.

Ha nagyon zavarna,akkor beszéld meg vele.De szerintem csak annyit fog mondani,hogy ezek a lányok ilyenek,de neki ez nem jelent semmit:)

19L

2015. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy a másik lehetőség,hogy hagyd ott:D
2015. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg kellene találnotok a módját,hogy négyszemközt találkozzatok a fiúval.

De ha összejöttök és ezek a csajok továbbra is másznak rá akkor gondolom azt már nem hagynád szó nélkül.

Biztosan megy a susmus a hátad mögött,ezek a csajok birtokolni akarják a fiút és nem örülnek neked.A sráccal kell tisztáznod,hogy mi van köztetek és ha úgy alakul a dolog akkor le kell állítania a többi lányt,legalább annyira,hogy ne érjenek hozzá.

2015. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy a srácnak, érzékelteti a csajokkal, bevinne a társaságba. BÁr kérdéses, miféle srác lehet, ha ilyen IQ fighterekkel lóg...gondolkodj el rajta.
2015. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen jópofa fiúcskákkal vigyázni kell,mert nem te vagy az egyetlen,akinek tetszik,ami meg sosem vezet jóra.Én hagynám,kinőttem már abból,hogy bárkiért is harcoljak.Amúgy sem éri meg.Az ilyen csak haver barátnők mind a nyálukat csorgatják,plusz keverik a szart.Na,ennek nem szabad felülni,mert ezt mind a te bosszantásodra találják ki nyilván.Nem mindegyik,de a legtöbbje.
2015. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A srác nem foglalkozik velük, csak barátilag. Nincsenek egész este a nyakunkon, de mikor találkozunk, összefutunk puszi-puszi, de úgy, ahogy egy normális nő nem szokott, mintha 2 éve nem látták volna a srácot, illetve javában levegőnek vesznek. Köszönni köszönnek, de ennyi. A srác velem foglalkozik, persze ha szólnak hozzá, vagy ilyesmi, reagál. Nem vagyok féltékeny, inkább lefáraszt, hogy ilyen bután és közönségesen viselkednek. A srácnak egyik se jön be, de ez fordítva szerintem nem feltétlen így van, sőt.
2015. dec. 27. 15:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nincs is kedvem velük barátkozni.
2015. dec. 27. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!