Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HÉtvégén átjön hozzám egycsaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÉtvégén átjön hozzám egycsaj filmezni. Azt mondta találjam ki mit nézünk. Milyen filmet tegyekbe? :D Lányok? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Másnaposok!! az legyen.

egy hétig szakadtam rajta xDxDxD

2010. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Akármit is teszel be, ha a film jó és kicsorduló érzéseket vált ki belőle, és feldobott lesz, akkor azon érzéseket hozzád fogja kapcsolni!


Jó a Harcosok klubja is, de a sláger a Dirty Dancing, vagy a távkapcs mint ahogy ajánlották.


Mondjuk a kedvenc filmjét is beszerezheted, de amúgy több filmmel készülj.


Csak vígjáték és fantasztikus filmet válassz. Horrort, vagy Fűrész jellegűt ne!


50 első randi, Ne szórakozz Zohannal, 5. elem (szép romantikus)


Amúgy a filmkatalogus.hu -t ajánlom keresőnek.

2010. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jaja Análvadász!:D
2010. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Van még egy két baromi jó, ami tuti bejön a csajoknak is:


The Ugly Truth

17 Again

The proposal

Sex Drive -- ez a legjobb, szanaszét lehet röhögni magad :D

Knocked up



Bocsi, de nem nézek magyarul filmeket, fogalmam sincs mi a magyar címük :D De a port.hu-n ha beírjátok a filmkeresőbe akkor kiadja.

2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lány és hangulatfüggő. Ha több az IQ-ja mint 32, akkor én az Amerikai szépséget vagy az Elveszett jelentést nézetném vele. Ha nem akkor a másnaposokat ajánlanám, de mivel ezt minden idióta látta és isteníti ezért nem ezt, főleg hogy nem szeretnék egy tömegbe olvadó debillnek tűnni. puszi, F21
2010. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, romantikus vígjátékoktól a falat lekaparom, meg általában a nyálas filmektől. nekem valami jókis thriller jönne be, vagy horror. pedig tök átlagos nő vagyok, csak nem bírom a nyáladzást, hányingerem van tőle :)
2010. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az amerikai szépség nem első randira való. Én is valami jó kis vígjátékra szavazok. Pl a Meztelen doboson halálra röhögtem magam, bár nekem elég fura ízlésem van^^
2010. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jaja, a Csúf Igazság nekem nagyon tetszett, de a Meztelen dobos is jó, bár nem igazán első randis.

Szerintem

Csúf Igazság

Két hét múlva örökké

mindkettő jó.:D

2010. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az Amerikai szépség az teljesen felejtős, még egy olyan bugyuta baromságot az ég világon nem láttam. Amúgy meg a hangulata sem jó, szóval az ki van zárva.
2010. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Szerintem nézzétek meg a Cannibal Holocaust című filmet.
2010. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!