Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek a fehéroroszországi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a fehéroroszországi és az ukrajnai lányok? Magyar férfiakkal szemben mennyire kedvesek, nyitottak? Nem hozományvadász leányzókról van szó.

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A magyar és az orosz már régóta ugyan az a nép.
2015. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból ugyanolyanok mint a többi kelet-európai nőstény, az alfahímek kellenek nekik meg a pénzesek, ilyen az élet.
2015. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm hozzászólásodat, de nem általánosításokat (melyek sokszor nem is feltétlen igazak), hanem konkrét tapasztalatokat várok.
2015. dec. 31. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrét tapasztalatom is van, ami sajnos az hogy a "kivétel erősíti a szabályt". Egy évig voltam egy olyan külföldi egyetemen ahol sok orosz és ukrán ösztöndíjas volt, többségében jócsajok, eggyel még jártam is rövidke ideig. Aranyosak voltak és nyitottak, jókat buliztam velük, de ettől még igaz hogy a többségük a külföldi hapsikban a "lehetőségeket" kereste. Tényleg nem akarok rájuk semmi rosszat mondani, de nagyon elkurvult világ van náluk, a női karrierépítés gyerekcipőben jár arrafelé, így a férjvadászat elég látványos és vonzó útja a boldogulásnak. Az hogy magyar vagy, nem érdekli őket túlságosan, de nem is zavarja.
2016. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!