Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerb férfiak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerb férfiak valóban erőszakosak és agresszívak?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedem egy szerb sportolóval aki itt játszik most Budapesten. Angolul kommunikálunk, én most tanulom de szerencsére mindent megértek. Azt olvastam az interneten, hogy a szerbek pasik nem sokban különböznek az araboktól. Már mint erőszakosak, lobbanékony a stílusuk és agresszívak is tudnak lenni. Ez a srác is tipikus szerb. 2 méter magas, sportos, maximálisan férfias és vannak olyan megmozdulásai amik mögött lehet, hogy valóban kisebb agresszíó lapul meg.

Nem tudom, hogy folytassam-e ezt az ismerkedést vagy hagyjam annyiba.. Végül is nemzetiség alapján nem lehet általánosítani.. Volt akinek már volt hasonlóban tapasztalata??


2016. jan. 7. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nemzet alapján nem lehet, de ha már látod te is, hogy agresszióra hajlamos, akkor mi a kérdés?
2016. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
én félig szerb vagyok ,és olyan vadságot érzek magamban gyűlölöm magam hogy egy vadállat vagyok ,lehet emiatt ,vagy a másik német rész az :D :D
2016. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

"Végül is nemzetiség alapján nem lehet általánosítani.."


"szerbek pasik nem sokban különböznek az araboktól"

Miért, az arab pasik milyenek? Mennyivel tartod a kapcsolatot?


Maradjunk annyiban, az erőszakos, meg az agresszív stílus nem kifejezetten az értelmes emberek sajátja, nekem van/volt jó pár arab(jordániai) ismerősöm, de náluk békésebbet keveset láttam. Igen, ide jártak egyetemre Magyarországon.


Még annyi, hogy az általánosítás se a túl értelmes emberkék sajátja, szóval inkább ne ilyenek alapján ítélj.

2016. jan. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vajdasági lányként volt alkalmam párszor szerb pasikkal is összetalálkozni. Volt, hogy én is randizgattam eggyel, nem a nemzetisége miatt maradt abba a dolog. De általánosságban elmondható, hogy a legtöbbjük elég impulzív, heves természetű, és igen, van, hogy erőszakosak és agresszívak. Egyik barátnőmnek volt szerb fiúval szexuális kalandja, ugyan kölcsönös beleegyezésen alapult, de mondta, hogy mégis olyan volt, mintha megerőszakolta volna. Nyilván nem mindegyikük ilyen, sőt, vannak nagyon kedves, intelligens szerb pasik is, de jellemzően a 18-25 éves korosztály az ilyesmi szokott lenni.
2016. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts kérdező, de MINDIG hallgass a megérzéseidre!


Ha már most érzed, hogy kételyeid vannak, akármilyen jópasi is, ne menj bele semmibe!

2016. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Juj de multikulti liberó az #1-es :D


A szerbek meglepően idegbeteg nép. Soviniszták, a többi népet simán elnyomják ha tehetik "Jugoszlávia" zászló alatt ez meg is történt - mindig csak a baj van velük, ha egy sima vitában "vesztenek" abba kb. belehalnak, vitatkozni úgy szoktak mint a cigók... ká anyád, sperma csúnyább fajtája minden második szó.

2016. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

igen, állatok.

viszont nagy a f*rkuk állítólag.

lehet dilemmázni :D

2016. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom nekem kb 17 mondjuk csak félig vagyok akkor ha szerb lennék teljesen 34 lenne :D XD :D
2016. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En vajdasagi srac vagyok,anyam szerb no. A szerbek valoban hevesek ,temperamentumosak akar norol akar ferfirol van szo.Nekem volt szerb baratnom o jo ertelemben temperamentumos volt ,tetszett benne ,es mar sok szerb lanyban figyeltem hogy van bennuk egy fele buszkeseg,tartas.Nekem ez nagyon tetszett ,nem olyan nyafizosak mint sok magyar lany.A szerb ferfiak pedig eleg hatarozottak,jellemzo rajuk a


Szval azt javaslom figyeld az aggresszivitas merteket.De ha hagyomanyos ertelemben vett ferfira vagysz ,aki dominal a kapcsolatban,hatarozott,akkor nem lesz gondod,mert a legtobb szerb ferfi ilyen.Itt valahogy nem divat a ferfiaknal a tutyimutyi,hatarozatlan,papucs viselkedes.

macsosag.Kapcsolatban amennyire latom teljes mertekig a ferfi dominal.


Szval



Szval kerdezo azt mondom figyeld azert hogy aggressziv e,de viszont ha imponal neked

2016. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meggondolom még ezt a dolgot.Lehetséges, hogy csak egy hevesebb temperamentumról van szó.. Nem általánosítok, minden ember más.
2016. jan. 8. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!