Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők ha van testvéretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ha van testvéretek megszoktátok vele beszélni a fiúügyeiteket?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól a nőktől kérdezem,akiknek húguk vagy nővérük van. Esetleg van-e itt olyan akik 3-an vannak testvérek?(ha van akkor megtennék,hogy válaszolnának)

2016. jan. 7. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:
18-25 év közötti nőktől kérdezem
2016. jan. 7. 15:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

21 éves vagyok, van két húgom (20 és 17 évesek). Szoktunk fiúügyekről beszélgetni, de nem teljes részletességgel, ahogy pl. az amerikai filmekben a barátnők szoktak. Vannak dolgok, amikről nem beszélünk, de alap dolgokat (hogy minden rendben van-e) megbeszélünk és szoktunk egymáshoz fordulni tanácsért is, amikor valami konfliktus vagy feszültség van.

Nekem van egy 4 éve tartó kapcsolatom, azon mesélni már nem sok minden van, mert elég harmonikus a dolog, a kisebbik húgom meg csak most kezdett bele a pasizásba :)

2016. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem öcsém van, kb. 5 évvel én vagyok az idősebb, már mindketten dolgozó felnőttek vagyunk, előfordult már, hogy megbeszéltük az ilyen ügyeinket.
2016. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyanra is gondolok,hogy pl. képzeld xy írt vagy odajött hozzám és elhívott találkozni vagy hogy van-e új fiú képben stb.
2016. jan. 7. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy nővérem és egy húgom is. nem szoktunk nagyon ilyesmiről beszélni. én pl nem akarok elmondani nekik semmit. a húgom ugyanilyen kb, ő is csak a kötelező dolgokat mondja el. a nővérem néha mesél ezt-azt, de nem jellemző, hogy kitárgyalnánk egymás kapcsolatát.
2016. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy öcsém van, ő többet mesélt a barátnőiről, mindig kis csacsogós volt, meg aranyos, én csak tényeket közlök inkább. De ha kérdez válaszolok, de nem szokott kérdezni.
2016. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem öcsém van, 14 éves és nem szoktunk erről beszélni

egyenlőre nem is hiszem, hogy érdekelné

talán majd pár év múlva, mert amúgy jó a kapcsolatunk, csak néha még sok az az 5 év korkülönbség

2016. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem

én 19 a nővérem 27

2016. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéljük a dolgokat a húgommal. Nem mondom, hogy mindent teljes részletességgel, de azért előfordul.
2016. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, max. pár mondatban. Ha gondom van, vele nem tudom megbeszélni. Ő se tart rá igényt sokszor, barátnőivel szokta.
2016. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!