Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szóltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok, ha ismeretlen srác FB-on kedveli a képeteket?

Figyelt kérdés

Zokon veszitek, vagy furcsának, nyominak találjátok? Vagy jól esik, hogy tetszel neki és örülsz kicsit?

Vagy az egész attól függ, hogy jól néz-e ki, tetszik-e neked? :D



2016. jan. 9. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs nyilvános képem.
2016. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem úgy van beállítva, hogy barátok barátai láthatják. Jól szokott esni.
2016. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élek,nincs nyílvános képem.Ha hajadon lennék akkor se lenne max ismerősök ismerősei láthatnának egy két képet.Ha teszenék valakinek és érdeklődne irántam jobban örülnék annak ha először üzenetet írna.Aztán ha szimpi biztos felvennénk a kapcsot személyes tali stb. Egy like-tól még nem ájulnék el mondjuk :P
2016. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
57%
Ez nem a tini párkapcsolat témakör...
2016. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
A nő egónövelésére tökéletes.
2016. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A profilomon kívül csak az ismerőseim látják a képeim.

Ám volt már ilyen,engem nem érdekel.

N/24

2016. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Én leginkább nyominak találom. A Facebookot nem társkereső, ezért zavar, ha vki annak próbálja használni. Főleg ha még üzenetet sem ír nekem, vagy ha igen, abból látszik, hogy azonnal lukra akar menni. Ha csak belájkolja, az még gázabb, mert akkor kb. azok jutnak az eszembe, hogy vagy arra akar recskázni sunyiban, vagy olyan az ismerkedési "kultúrája", hogy essek hasra, ha belájkolt, és én keressem őt.


Amúgy meg kb. mindegy, hogy néz ki a srác, mert mindenki feltehet magáról akármilyen képet, és nem biztos, hogy a sajátja...

2016. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem bejelölni szoktak pasik (külföldiek is.) Kiszokott sülni,hogy felakar szedni...annak ellenére,hogy kint van hogy házas vagyok....

Mindig jól esik egy nőnek. Önbizalom növelő!


De az hogy hogy fogadja a közeledésed az attól függ foglalt e, alakul e neki valakivel ,és hogy tetszel e neki. Ha tetszik írj rá, és kiderül :)

2016. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!