Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani jó, beülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani jó, beülős randi helyeket Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem ismerek túl sok első randira alkalmas helyet, elsősorban kávézóra vagy bárra, beszélgetős helyre gondoltam, Újbuda, Ferencváros esetleg a belváros környékén. 20-25

2016. jan. 10. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Zoo cafe XD
2016. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Móricz környékén rengeteg kávézó van, ha elkezdesz sétálni a Bartókon. De a Karinthy úton ha elindulsz a Móriczról baloldalt, ott egy Sweetheart nevű gofrizó, meg egy The Donut Library nevű fánkozó, mindkettő elég kicsi hely, de különleges :)

A belvárosban az Astoria környékén van pár jó hely, amiket ismerek: Sirius teaház, Altair teázó, Csendes létterem, Zoska reggeliző és kávézó

2016. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Sirius nagyon jó, egyik kedvenc helyem! Azt mindenképp csak ajánlani tudom. :)


A Móriczon a Gombában nyílt egy aranyos hely, a 4 street coffee, mi szoktunk oda járni a barátnőmmel (mármint mindketten lányok vagyunk, szóval csak csacsogni ülünk be:)), de láttam már ott párokat is. Árban teljesen átlagos, rendesek a kiszolgálók, és ugye közlekedés szempontjából is jó helyen van.


Ha bárba akarsz menni, akkor a Margit híd budai hídfőtől kicsit visszasétálva van a Rózsadomb presszó, annak a felső emeletén vannak kanapék/fotelok, így jobban el lehet vonulni a vendégektől; a pult az alsó szinten van.


Nem tudom, mennyi utazgatás fér bele nektek, de hátha esetleg másnak jó ötlet, ha nektek nem is: a Móricztól 5 megállóra a 18-as villamossal (Krisztina tér) van a Csészényi kávézó, nagyon hangulatos hely, és rengeteg különleges forrócsokijuk van pl. Onnan meg, ha jobb idő van, akár tovább is lehet menni a Budai várba, az alagút előtt lehet felmenni, a Logodi utcát érintve, kis romantikus sétára. :)

2016. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kiskörúton a Csendest javaslom, szerintem jó hely:)
2016. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Csempést javaslom vagy esetleg a Zappát.Mind két hely a Mikszáth Kálmán térnél van.Árban teljesen korrekt mindkét hely.A Zappa egy étterem és bár is egyben a Csempés meg egy nagyon klassz,igényes kis beülős hely.Szlovén sört is lehet kapni,meg mindenféle ízeseitetett,nekem ez a kedvencem.

Ha a lány kicsit underground akkor viszont a Macskát ajánlom,az a Rákóczi tér környékén van.Ez egy vegetáriánus éterem,kávézó és pub is egyben.Az emelet tele van fotelekkel és puffokkal ott el is lehet vonulni.Árban is megfelelő.

2016. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!