Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bulizás - Randizás. Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizás - Randizás. Tanácsot tudnál adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves srác vagyok és nagyon szeretnék lányokkal megismerkedni de nem járok bulikba, mert nem nagyon van olyan baráti kör akivel lehetne bulizni.


Érdekelne, hogy aki hasonló cipőben jár az hogyan megy el szórakozni illetve milyen helyekre?


Köszi


2010. márc. 26. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen céllal megyek el bulizni, akkor általában 1 haverommal megyünk ketten, akinek nincs szintén barátnője. pesti vagy? Ha igen akkor tudok mondani talán 1-2 helyet, ahol lehet.
2010. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

menjel ki egyedul szorakozni,es ismerkedjel lanyokkal,adok par tippet de ha csak elolvasod,akkor semmit sem ersz veluk.


en amikor nagyon szorakoznak es nincsen kivel kimenjek,egyedul megyek el klubokba,nem fogyasztok alkoholt ha csajozni akarok,kell a jozan esz,a lany amelyik tetszik nekem,odamegyek es megkerem hogy mondjon par jo szorakozohelyet,aholl sok a nep,mert en nem innen vagyok,erre o felsorol egy par hulye helyet,esetleg megkerem vigyen el egy vagany helyre,mert nincsen egy ismerosom sem es nem szeretnek eltevedni,hozza a baratnoit is,ha vannak,elmegyunk egy szorakozohelyre,es ha tetszik maradunk,ha nem akkor elhivom en egy vaganyabb helyre,persze azzal a dumaval hogy egyik ismerosom ajanlotta az xy helyet mert o volt egyszer ott es nagyon tetszett neki,megkerdem ha voltak e ott?stb...stb...innen te folytatod,ugyesen;)


szoktam szorakozohelyeken elmenni egy egy plazacica mellett is,nekik csak annyit mondok hogy tetszik a bluzzod,a halyad,a cipod,vagy barmi,es megyek is tovabb mintha csak egy megjegyzes lett volna,a nok nagyon kivancsiak,volt aki kesobb keresett meg es kerdezgetett,volt amelyik akkor megfordult es dumaltunk,szoval ugyes kell legyel,kell ismerd a noket.

2010. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz buliba.Nem egy falusi bicskázós helyre gondolok, de egy városban, főleg egy nagyvárosban ez nem okozhat problémát.
2010. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!