Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen kérdés után nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kérdés után nem lesz második randi?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy nővel, nagyon jól elbeszélgettünk élőben is tegnap.

Viszont a randi végén volt egy érdekes kérdése.

Bocsi ne haragudjak már, de hiányzik fent elöl két fogam?

mondtam igen tervezem megcsináltatni. erre csak annyit mondott hogy "aha ok"


2016. jan. 15. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Engem is zavarna, ha a férfinek hiányozna elöl két foga, elég igénytelenül nézne ki. Attól függne, mennyire zavarna, hogy milyen hamar akarná megcsináltatni.
2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne számíts sokra.

:D Én is jártam így.

Képen a pasi minden képen zárt szájjal mosolygott, a fene se gondolta, hogy 25 évesen hiányzik a fél fogsora. Aztán mikor élőben találkoztunk, és megszólalt, azt hittem, elájulok.

Abban biztos voltam, hogy itt búcsúcsók nem lesz. Elmentünk egy olyan helyre, ahova sose járok (nem akartam egy ismerőssel se összefutni, tök ciki lett volna), kicsit beszélgettünk, de hamar leráztam.


Mondjuk én nem mertem megkérdezni, hogy mikor csináltatja meg a protiját.


Ne haragudj, de annyira kiábrándító, mikor élőben derül ki, hogy nincs foga, főleg ha amúgy ennyire látszik.

És nagyon-nagyon sok ember van, akinek fontos, hogy milyen a másik foga, elvégre csókolni is kell a másikat.

2016. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csókhoz nyelv kell nem fog
2016. jan. 15. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv..... meg gusztus
2016. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg minél hamarabb és próbáld újra elhívni.

New ejtsél szót a fogpótlásról.....ha rákérdez és belemegy akkor nyert ügyed van, ha elhajt akkor csak ürügy volt!!!

37F

2016. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!