Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, lépjek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, lépjek én először?

Figyelt kérdés
Még 2015 áprilisában néhány alkalommal összefutottunk egy sráccal a vonaton, mindketten suliba mentünk. Nekem egyből megtetszett ő és úgy láttam ő is érdeklődne irántam, de végül nem szólítottuk meg senki senkit, mert az a pár alkalom után nem láttuk egymást többször, tulajdonképpen azóta sem nagyon. Én még mindig gondolok rá néha, és pár hete megtaláltam facebookon. Bejelöljem? Azt sem tudom, hogy mit írhatnék neki... Meg attól tartok, hogy már elfelejtett és már nem érdekelném őt, hiszen lassan 1 éve volt, vagy talán fel sem ismerne. :D 21/L
2016. jan. 16. 21:18
 1/7 opened paradise ***** válasza:
A puding próbája az evés. Csináld és megtudod. Hajrá! :)
2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik vonaton?
2016. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj
2016. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert ne?Mit veszithetsz?Ha visszautasit legalabb tudod es tovabb tudsz lepni!Ha meg kolcsonos a vonzalom akkor mindenki happy ;)
2016. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod, bár tényleg sok idő telt el

bátraké a szerencse!

2016. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy lépj, semmi bajod nem lehet belőle
2016. jan. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

2#: Vác-Bp vonalon.

2016. jan. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!