Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a mackos ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mackos ferfiakrol?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek az olyan ferfiakrol, akiken azert van egy kis felesleg, esetleg nagyobb pocak. Elmentek veluk randizni? El tudtok kepzelni velunk egy kapcsolatot? Az agyban mi a velemenyetek roluk? Azery kerdem, mert sok ilyen ferfi azert zavarban van a sulya miatt, es ez sok esetben kihat az onbizalmukra. Tudom, hogy szemelyiseg fuggo de meg a nagydumas, mindig jofej fiuknal is azert elofordul a testkep zavar.

2016. jan. 19. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem jönnek be, de vannak akiknek meg igen, szóval nem kell itten belehalni.
2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy nő túlsúlyos, akkor dagadt, ha egy férfi túlsúlyos, akkor "mackós". xD
2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Kis felesleg, nagyobb pocak = kövér, lusta, igénytelen, egészségtelenül él, nem mozog eleget, soroljam még? Nem valami nyerő tulajdonságok.
2016. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

3#

Gyakorlatilag sokkal egészségtelenebbül él az aki folyamatosan a konditeremben van és fehérjediétát meg hasonló baromságokat csinál, plusz sportos, "egészséges" alakért harcol.

Egy emberen alapból van egy normál vastagságú zsírréteg, nem a kockák az egészségesek elhiheted. Legfeljebb jobban néznek ki.

2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
3: Dagadt vagyok, de azért nem igénytelen. Nem is tudom, hogy honnan jött ez.
2016. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit konkrétabban nem ártana tudni, hogy mit takar a mackós jelző, de ha nem végletekben gondolkodunk, akkor nekem sokkal jobban bejön, ha egy férfin "van egy kis felesleg", mint a vékony testalkat, engem az kifejezetten taszít, nem férfias. Emiatt nem kell önbizalomhiányban szenvedni, szerintem :)

Amúgy ilyen férfiakkal (fiúkkal) kapcsolatban nekem sokszor az jön le, hogy próbálják az önbizalomhiányukat elfedni néha bunkó stílussal, pedig felesleges

2016. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
az ilyen jön be legjobban
2016. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Aranyosak lehetnek, semmi bajom velük és lehetnek jó megjelenésűek ők is, de engem nem vonz.
2016. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát azért ez attól is függ, mennyire "mackós". Bár, akkor már inkább efelé hajoljon, mint a vézna gyufaszál felé...
2016. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Aranyosak lehetnek, semmi bajom velük és lehetnek jó megjelenésűek ők is, de engem nem vonz."


Elég lett volna az utolsó 3 szót leírni. Sose értettem a nők részéről miért kell mindig hazugsággal körbevonni a véleményüket.

2016. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!