Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek a lánynak egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek a lánynak egy szál vörös rózsát a második randira?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, vihetsz, de azért attól is függ, hogy milyen fajta az a randi. Nekem a legnagyobb rémálmom a randis ajándékkal az, hogy egyszer úgy kapok virágot, hogy órákon keresztül, amíg a randi tart, egyszerűen nem tudom hova tenni és csak útban van :D
2016. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez ma már valami elavult akárminek számít...minden előzetes híresztelés ellenére a csajok szeretik a virágot,hagyjuk figyelmen kívül azt az x %nyi bunkó libát.

Persze,vigyél nyugodtan.

Nem kell nagy ügyet keríteni neki,még csomagolás sem kell.

Úgy natúrba egy szál rózsa, hajrá ;)

2016. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne
2016. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha az illetővel akivel randiztam vett volna :)
2016. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno úgy adtam rózsát, hogy kiültünk egy parkba filmezni. ott volt egy bokor, oda rejtettem el a rózsát, és kis körtés után odaadtam neki. abszolút nem számított rá! nagyon örült neki. szerintem a lényeg, hogy akkor add neki, amikor jó kedve van, de nem számít rá!
2016. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg nem feltétlenül kell. Ahogy azt előttem is írták, csak "útban" lenne. Nekem például a tököm tele lenne vele, ha egész randi alatt magammal kéne cipelnem, és mindenhova rakosgatnom kéne, stb...
2016. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem a legjobb ötlet. Aranyos rózsát adni, de inkább csak akkor ajánlom, ha náluk találkoztok. Akkor bele lehet tenni egy kis vízbe, úgy aranyos is.

Egyszer 16 évesen kaptam rózsát egy sráctól randin. Romantikus típus vagyok, kedves is lett volna tôle, de annyira rossz volt cipelgetni az egész randi alatt.

Én egyáltalán nem ajánlom.


18/L

2016. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!