Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holgyek! Melyik tipusu ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek! Melyik tipusu ferfi inkabb az idealotok?

Figyelt kérdés
1. A nagyon ismert/jo fej ( alt.ban szakmajabol adodoan ismerik sokan, vagy mert torzsgyokeres helybeli) ferfi, akivel, nem tudtok ugy elmenni barhova, hogy ne dudalnatok, integetnenek, koszonnenek, min. 3-an. 2. A nagyon ismert nocsabasz (akik alt.ban helybeliek) akire ha barmelyik lany rakoszon, kb tudjatok, hogy biztos voltak egyutt( szex)m de ellenalhatatlan a ferfi. 3. A titokzatos varosi milliomos. Akit mindenki ismer kb az autojarol, de senkinem tudja, hogy mivel foglalkozik, mertcsak a varosban latjak kocsival, de titekt osszehozott a sors. 4. Az atlagos ferfiak, ismerik is meg nem is, de abszolut nem az 1.es kategoria. Attol meg lehet gazdag, sarmos...

2016. jan. 21. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4-es. Párkapcsolatra csakis az átlagosabb. A túlzott figyelmet nem szeretem, a röptében a legyet is típusú pasiktól hányok, a 3. típusnál meg zavar, hogy nem lehet tudni, miből van annyi pénze, ilyenkor azért gyanítanám, hogy azért titkolózik, mert nem egészen legális eszközökkel szerezte meg alvilági kapcsolatai vannak, az meg taszít. Én jobban szeretem a csendes, kedves szerelmet.
2016. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4.
2016. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja persze... ennyi álszent választ. In real life, meg gyakorlatilag a negyedik labdába sem rúghat az első három mellett...
2016. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!