Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tennétek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek akkor, ha a barátotokról 3-4 randi után derülne csak ki, hogy még olvasni sem tud? Együtt maradnátok vele ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
Vagyis ANALFABÉTA! :D
2016. jan. 23. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a kerdes komoly ???
2016. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Tudtommal Magyarországon már évtizedek óta nem létezik analfabetizmus.

Ettől függetlenül azt hiszem, nem élnék együtt olyan emberrel, aki életében nem olvasott még el egy könyvet, nincs normális szakmája, nincs rendszeres jövedelme, nem tud eljutni egy ismeretlen helyre, mert nem tudja elolvasni a feliratokat, vagy nem tudja a mosógépet használni, mert nem tudja elolvasni a használati útmutatót. A mi társadalmunk több, mint 100 éve az írásbeliségen alapszik, aki ennek a követelménynek nem felel meg, az egyszerűen életképtelen.

2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen. A lakosságnak csak kb. 99%-a tud írni és olvasni, vagyis ott van még az az 1%. Lehet, hogy meglepő, de még 2016-ban is akadnak az országban ilyen emberek. :O
2016. jan. 23. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
3-4 randi alatt nem jövök össze senkivel.
2016. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3,4 randi után én sem jövök még össze senkivel.Na meg már az első randin,kiderülne,hogy tud-e olvasni.
2016. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden más klappol? Kedves, érzelmes, olyan akire vágysz? Te mit szeretnél? Ha el tudod fogadni így, és engedi h segíts, akkor támogathatod, bíztathatod és vmi esti suliban megtanulhat pl. Ha téged ez zavar és úgy érzed nem tzudod őt felvállalni, akkor 3-4 randi után nem 20 éves házasságot rúgsz fel, nyugodtan mondd meg h nem érzed azt a szikrát és viszlát.
2016. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom az az 1% valahol az ország szélén, elmaradott tanyavidéken él, így nagyjából elképzelhetetlen, hogy valaha is találkozzak ilyen emberrel.

Vagy el tudom még képzelni a funkcionális analfabetizmust, diszlexiát, annak különböző fokozatait, de az más.


Viszont nem tudom értelmezni azt, hogy "3-4 randi alatt nem jövök össze senkivel." Mit jelent ebben az esetben az "összejövés"? Nekem már a második randi azt jelenti, hogy "összejöttem", találkozom vele, kíváncsi vagyok rá, akarok tőle valamit, el tudom képzelni a kapcsolat folytatását.

2016. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Khm, csak szerényen jegyzem meg, hogy az egyik megyeszékhelyen élek, ami elég nagy és pörgős város. És itt akadtam össze egy munkatárssal, (egy cégnél dolgoztunk külön munkakörben), ahol a néni nem tudott olvasni. Világ életében ezen a megyeszékhelyen élt, sőt egy kis udvarházba. Oda született, ott élt a férjével és ott szülte meg a gyerekeit is. Az élete akkor változott meg mikor ki akart törni abból kis udvarból (mert életében soha nem hagyta el). És úgy derült ki, hogy ő ott élt, és nevelkedett. Én nagyon sajnáltam szegényt, egy ideig tanítottam is neki az írást, olvasást.


Szóval a jelenség létezik, és akár több százezres városban is megeshet ez.


De a kérdésre: biztos felajánlanám, hogy segítek neki megtanulni írni olvasni, és támogatnám abban, hogy a legalapvetőbb tudásnak és kompetenciák birtokába jusson. De nekem mint férfi kevés lenne. Az írás-olvasás olyan alap dolog nekem mint a szobatisztaság. Ha ezt megtudnám inkább mélységesen sajnálnám, szánnám, és akkor lőttek a romantikus érzelmeknek.

2016. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán elképzelni sem tudom, hogy ilyen előfordulhat, meg hogy nem tűnik fel.
2016. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első randiig sem jutnék el ilyen emberrel, mert ez óriási szakadék lenne köztünk.
2016. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!