Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt több lányt is, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt több lányt is, mit reagáljak erre? F/22

Figyelt kérdés
2 hónapja beszélek egy lánnyal már párszor találkoztunk is és nagyon jó volt mert mind a ketten nagyon felszabadultunk és boldogok voltunk. Sajnos a távolság és egyéb problémák miatt nem tudtunk találkozni sokszor és lehet ebből adódóan többször vitáztunk. Legutóbb is nagyon összekaptunk én elmentem inni a barátaimmal. Másnap ő ugyanezt tette viszont ő durvábban és lesmárolt több lányt is. Nem vagyunk még együtt de nagyon közel álltunk hozzá. Ilyenkor mit reagáljak? Hagyjam ott, de hiszen nagyon odavagyok érte. Bocsánatot nem kért de érdeklődik irántam. Mind a ketten hibáztunk de én nem csókoltam meg senkit.

2016. jan. 24. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Leirásodbol nem egyértelmü, hogy melyikötök milyen nemü?
2016. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és van ez a lány akivel randizok
2016. jan. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!