Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el a randikon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el a randikon? (unalmas vagyok? )

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, külsőre jól nézek ki. Társkeresőoldalon sok lány love-ol, meg maguktól rám írnak, vagy ha én írok nekik nagy részben válaszolnak. Sőt többen találkozni is akarnak (eddig sosem én hoztam fel, h találkozzunk, hanem mindig a lányok). Amibe én szívesen bele is mentem, a randik általában jól is sikerültek(vagy legalábbis azt hittem), de aztán egyik lány se keresett többet, egyik sem akart újra találkozni. Szóval valamit biztos elrontottam, de nem tudom ,mit. Mindegyik lányt valami egyszerű helyre vittem(kávézóba, vagy parkba, nem ilyen hiper szuper helyre, mert nem akartam előttük felvágni). Kicsit kimért nyugodtabb típus vagyok, és elég lassan nyílok meg, de első randin sztem nem is kell túlzásba vinni.Lehet, hogy unalmasnak tűnök nekik első blikkre?

2016. jan. 26. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
"de aztán egyik lány se keresett többet" na várj, ha te vagy a férfi akkor nem ártana neked keresni mondjuk.
2016. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet neked kellett volna keresni őket és azt várták talán? Jó persze nem biztos,hogy mindegyik de megeshet hogy ez az oka :)
2016. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem tudhatjuk, hogy mit rontasz el, hisz TE rontod el, vagy nem! Tehát a választ is neked kell megtalálnod és azt magadban meg is találod!


A hiba csak benned lehet, ha a többiek nem akarnak az első randi után talizni veled.

2016. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

"sok lány love-ol"


Mi a f.aszt csinál?

2016. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Mivel te vagy a pasi, ők várták, hogy te keresd őket. Mivel ez nem történt meg, azt gondolták, ők nem jöttek be neked, és mivel "vették a lapot", hogy a randi után nem mutatsz érdeklődést, ezért kultúrlényekként békét is hagytak neked.

Ilyen egyszerű, te vagy a pasi, randi után neked kell keresned a csajt, hogy jól érezted magad, és örülnél a folytatásnak.

Ekkora analfabétát...

2016. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még is veled lenne a gond és neten ismerkedtetek akkor max még meg tudod kérdezni tőlük,hogy mi volt a baj.Persze nem sértődötten,hanem megkérdezed és hozzáteszed,hogy nincs semmi gond csak szeretnéd tudni, hogy legközelebb okosabb légy :) Nem biztos,hogy minden lány válaszolna neked,de már az is elég ha 1-2 hajlandó rá.
2016. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Többnek is írtam randi után, hogy szeretnék újra találkozni, de nem válaszoltak.
2016. jan. 26. 21:30
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg unalmasnak tűnsz nekik. A nyugodtabb, kevésbé pörgősebb srácok mindig olyan kis tutyimutyiknak tűnnek a szemükben, mert nem csinálsz magadból röpke másfél óra alatt bohócot az étteremben/parkban. Ez bizony unalmas! Hiába gondolod azt, hogy jól sikerült a randi, ők laposnak élték meg, mert nem lőtted a poénrakétákat félpercenként, s mert nem számoltál be nekik, hogy az elmúlt években Korzikán, Korfun, Ibizán, Krétán nyaraltál, s mert nem vitted őket haza a Titanic nagyságú BMW 760Li-ddel. Ne félj, ilyen tartalmas (és BIZONYÍTOTT) információk után még a nyakadba is borultak volna, és talán pont e percben is a feneküket döngethetnéd az ágyadban.
2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezeknél sokkal jobb helyeken is nyaraltam már, anyagi szempontból nem panaszkodhatok, de ezt nem fogom egy lánynak sem az orra alá dörgölni, mert ha valaki csak emiatt akar velem lenni, akkor nekem inkább nem kell.
2016. jan. 26. 21:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és szeretem a csendesebb pasikat.Talán vmi kreatívabb programot kellene kitalálni,ahol nem csak azon van a hangsúly,hogy leültök és bal bla,hanem csináltok is valamit.Pl állatkertbe mentek,vagy bowlingozni...szóval ami mindkettőtöknek szimpatikus.Így tudtok beszélgetni is közbe és lehet könnyebben feloldódtok.
2016. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!