Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon beégtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon beégtem a pasi előtt ezzel?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ebbe a városba, szóval még alig ismerem a buszokat meg a megállókat, és meséltem neki, hogy előző nap rossz buszra szálltam föl, és elvitt valami csirketelepre. Kérdezte hova?? Mondom csirketelepre. És akkor el kezdett röhögni, hogy nem inkább baromfi feldolgozó? Én meg olyan gáznak éreztem, de nem tehetek róla, még nem ismerem a megállókat. Szerintetek ez nagyon ciki volt? Vagy inkább csak én érzem úgy?


L/19



2016. febr. 2. 16:24
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
51%
Más szóval mondtad ugyanazt. Egyáltalán nem gáz szerintem.
2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt ő égőnek találja akkor elég gyökér egy sznob.
2016. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2016. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet,csak jópofának találta,azért nevetett rajta.Lényegében ugyanazt mondtad,csak más szavakkal.
2016. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenen ne gondolkodj. Nem kell megfelelni senkinek.
2016. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Baromfi nevelő és baromfi vágóhíd azért közel sem ugyanaz!


Azért nevetett, mert elbénáztad.

2016. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggodj ugysem az eszedert fog szeretni.
2016. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
#6 És ki mondta, hogy ugyanaz? Csirketelepet mondott a kérdező, az egyiket sem zárja ki.
2016. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát a csirketelepen éldegélnek a csirkék, etetik őket, majd ha megnőttek, mennek a vágóba. Az lehet ugyanott, vagy máshol. Viszont csirke telepen senki nem azt érti hogy szállítószalagon rohangálnak a csirkemell filék (ld. baromfi feldolgozó).
2016. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből kéne tudnod? Látsz egy nagy ápületet, amiben nem tudod, mi van belül. Új vagy a városban. Nyugi, ez nem gáz! :) Engem is kirüöhögtek a csoporttársaim, amikor a közös fagyizáskor nem gombóc, hanem gömb fagyit kértem. Nálunk Csongrádon ez így szokás.
2016. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!