Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ilyen társkereső oldalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Ahol nem inkább a dugnivágyók,és képkéregetős hülyék vannak?

Inkább a belsőt,és érdeklődést előtérbe helyezők vannak?


2016. febr. 4. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy időben voltam fent a parom.hu-n...talán ott kevesebb a barom, mint a többin.

DE! Egyvalamit jó, ha tudsz...itt is kb. mindenki dugni akar, csak mondjuk nem ezzel kezdik és kulturáltabb formában adják elő! Az elittars.hu nem tudom milyen, mert egy hosszas, körültekintő regisztrálás után derült ki, hogy elő kell fizetni már azért is, hogy a kapott leveleidet elolvashasd! :D Nevetséges...


Én megmondom őszintén offoltam a netes társkeresést...régen sem voltam híve, de a hülye munkabeosztásom miatt egy időben nem volt alkalmam személyesen ismerkedni így regisztráltam, de a sok idióta miatt meguntam az egészet és inkább töröltem magam és leszartam az egész társkeresősdit.

Erre rá kb. hónapra tök véletlenül belefutottam az igaziba...:)

2016. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!