Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így ugye sosem lesz barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye sosem lesz barátnőm, ha nem mozdulok ki a komfortzónámból?

Figyelt kérdés
24 éves egyedülálló, egyetemista férfi vagyok. Még sosem volt komoly párkapcsolatom, de az igazság az, hogy soha nem is igényeltem, ami valószínűleg annak köszönhető, hogy túl jó dolgom van. Párkapcsolaton kívül szinte mindenem megvan, zsír tanulmányi eredmények, biztos anyagi és családi háttér, jó befektetések, utazások(távoli helyek,tengerpart,síelés stb.), filmek, sorozatok, stratégiai játékok, sportok... Kényelmesen elvagyok a saját kis komfortos világomban, tulajdonképpen mindig azt csinálom amit akarok. Csak néhány barátom van, akikkel nagyon jól elvagyok, nekem ennyi bőven elég, nem igénylem, hogy új ismertségeket kössek. Családtagjaim szerint így sosem lesz barátnőm, azt mondják ,hogy engem valahogy rá kéne kényszeríteni ,hogy muszáj legyen kilépnem a kényelmes kis életemből, vagy valahogy meg kéne szüntetni ezt a nagy jólétet, vagy szerelembe kéne esnem , mert egyébként én még 100 évig is simán elélek egyedül boldogan ilyen életvitellel.

2016. febr. 14. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szükséged van rá? Éld boldogan az életed, losztyák mindig lesznek körülötted, ellehetsz, héderezhetsz... Jó az.
2016. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az említett dolgokon kívül a szexet is megkapod? Mert ha nem akkor szerintem gond van veled.
2016. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én remekül megvagyok. A családtagjaim paráznak ezen, ők aggódnak azon, hogy milyen rossz lesz nekem, ha sosem lesz senkim. Pedig miattam aztán felesleges, én elvagyok mint a befőtt. Egyébként ha az ölembe hullana egy lány, én annak is örülnék, nekem mindegy, hogy van e párom, vagy sem, de magamtól biztos nem fogom rászánni magam, hogy kapcsolatot keressek.
2016. febr. 14. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces vagy (amúgy ez jó szöveg, sztem pár bugyi máris bekerült a mosógépbe a soraidat olvasván...).


Nos a helyzet az, hogy ne lépj ki a komfortzónádból, ha jót akarsz. Sztem akkor se, ha rosszat, de mindegy :)

A nőket alapvetően jobban motiválja a "mije van nekije" kérdés, mint a "mit tudnánk együtt összehozni", ennélfogva a kérdésed szempontjából a legjobb helyen vagy a megfelelő körülmények közt.

Hidd el, hogy ennél csak lejjebb van(és odalent sincsen több nő...)

2016. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja hát ilyen rövidebb kis kalandjaim voltak lányokkal, meg olyan csaj is, akivel havonta párszor összejártunk szexelni, csak azért szakadt meg, mert lett barátja. Na de itt-ott azért szinte mindig összejön valami. Aztán ha mégsem, én hónapokig is simán kibírom nő nélkül, addig a kezemmel helyettesítem.
2016. febr. 14. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem qrvajól csinálod! A helyedben boldogan élnék, amíg meg nem halnék. Tényleg!

Én is mindig fuck-buddy-t akartam, de a nők vagy nem akarnak dugni sem, vagy egyből ikreket akarnak.

2016. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, az ember húszas évei arra valók, hogy kiélje magát, megtapasztaljon ezt-azt. De azért a legtöbb embernél eljön az az idő, amikor már többre vágyik. Mondjuk 10 év múlva, amikor a környezetedben már mindenki házasodik, meg gyereket vállal, akkor azért te is elgondolkodnál egy kicsit, hogy milyen jó is lenne szerelmesnek lenni, egy társ, és nem egy üres lakásba hazaérni.
2016. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!