Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a csendesebb, visszafogottabb fiúk? Vagy inkább barátzónába teszitek őket?

Figyelt kérdés
Mert hát én ilyen vagyok. Nem szoktam sosem nyüzsögni, inkább szép csendben elvagyok, persze ha valaki odajön, és megszólít, akkor szívesen beszélgetek vele. Nem antiszociális vagyok, hanem inkább passzívan szociális. Alapvetően szívesen megyek társaságba, nem zárkózom el, de inkább megfigyelem az embereket, mint hogy aktívan részt vegyek a kommunikációban, hagyom azokat beszélni, akik amúgy is szeretnek sokat dumálni. Ha megtetszik egy lány, akkor általában mosolyogni, kacsintani szoktam rájuk, aztán ha elkezdünk beszélgetni, akkor szép lassan megismerem őket. Sok lánynak tetszem is külsőre, többen voltak akik maguk jöttek oda hozzám, de aztán valahogy mindig barátzónába tesznek, mert hogy én nem rögtön nyomulok rájuk, és úgy érzik , h nem is akarok tőlük semmit, holott ez nincs így egyszerűen én nem szeretek ajtóstul a házba rontani, nem tudom így lerohanni a lányokat, mint ahogy az extrovertált férfitársaim, nekem idő kell ahhoz, hogy kapcsolatot akarjak valakitől, de lányok nagy része addigra már elkönyvel barátnak.

2016. febr. 15. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Ne várd, hogy azt írják bejön nekik ez a típus. De ha jól nézel ki 20ból 1 odamegy hozzád. Ez a 20% pedig többnyire az alja. Főleg kövérek alkotják.
2016. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy hasonlóan csendes lánynak ez bejön, de mivel én nem ilyen vagyok, ezért nem
2016. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hozzám általában szép lányok is odajönnek, nem ezzel van a baj, hanem hogy a visszafogottabb stílusom miatt inkább csak barátként tekintenek rám.
2016. febr. 15. 13:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a visszafogottsággal nincs bajom, csak azzal, ha valakivel beszélgetek, és kizárólag csak én beszélek, és nekem kell felhozni minden témát, mert ő csak röviden válaszol, azt is harapófogóval kell kihúzni belőle. Na ezt nem szeretem. De ha jól el lehet veled lenni, akkor az úgy okés. :)
2016. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is ilyenné akart tenni a környezetem, de annyira fullasztónak éreztem, hogy egy idő után én kiléptem ebből. Apám hasonló típus egyébként, és mellette magánemberként folyton noszogatni kell, mert hiányzik belőle egy önálló lendület, ami bennem viszont megvan (a munkájában jó szakember, azt elismerem, és sokat küzdött, hogy kitörjön a szegénységből, de magánemberként egy Pató Pál úr). Na, nekem ez idegesítő. Szóval nem akarok ilyen embert társnak.

Nekem ha valaki azt mondja, hogy csendes, visszafogott, egyből egy apámféle jut eszembe, és nagyban csökken az esélye nálam, függetlenül minden mástól.

2016. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jön be, és inkább semmilyen zóna, lényeg hogy ne velem
2016. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

>Vagy inkább barátzónába teszitek őket?


A fiúk saját maguk imádkozzák és küzdik be magukat a barátzónába azzal, hogy elfogadják a barátságot, nem lépnek időben és megelégszenek a majdnem-kapcsolat langyosvizével. Mondom ezt úgy, hogy évekig voltam barátzónában :D


Amúgy a kezdeti ismerkedésnél az introvertáltság általában hátrány, egyszerűen azért, mert kevésbé figyelemfelkeltő, kevésbé "érdekes" első látásra. Ha ezen a szakaszon túljuttok, és van lehetőséged megmutatni az értékeidet (ha vannak, miért ne lennének), akkor már könnyebb.

2016. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Hozzám általában szép lányok is odajönnek" Azt írtam többnyire!
2016. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a hozzád hasonló lányoknak be fogsz jönni:) leglalábbis saját tapasztalat alapján mondom, mert én is ilyen vagyok mint te és mindig is ilyen emberekkel ismerkedek ha tudok, csak sajnos kevés van:)
2016. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csendes sráccal mindenképpen, őket kedvelem jobban.


passzívval nem. nem érdekel, aki csak úgy elvan magának.

2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!