Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne nyitnom felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne nyitnom felé?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány facebookon, egyelőre ott tartok, hogy bejelöltem, de még nem írtam rá, mert nem tudom hogyan is kezdjek neki. A lány szlovák, én meg magyar, de mindketten tudunk angolul, a magyar nyelv kizárva.
2016. febr. 16. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
furcsa. szlovák, de nem tud magyarul?
2016. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit off :)

De ha a szólás igaz, akkor az a lány inkább cseh. A mondás szerint ugyanis, az a cseh, aki tud magyarul, az a szlovák. :)



Egyébként személyesen egyáltalán nem ismered? Mert akkor írd le azt, h nagyon szimpatikus neked, megfogot a...szeretnéd megisnerni... Ha válaszol akkor ok, ha nem akkor nem.

2016. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Személyesen sajnos nem ismerem, akkor nem is lenne szükség tanácsokra, mert személyesen általában könnyebben megy az ilyen meg másabb az, de így valaki tök ismeretlenül ráír... Hát nemtudom :D
2016. febr. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!