Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír már annyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír már annyit?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete ismerkedek egy 18 éves sráccal,nagyon jól néz ki,de ennek ellenére velem félénk.Eleinte nagyon sokat írt,szinte egész nap cseteltünk,hétvégére terveztünk közös programokat(haverokkal is),de vagy lemondták,vagy eljött,de nem volt túl lelkes,kimondottan ideges a társaságomban(félénk,ahogy már mondtam:).Azóta alig ír,ugyan mindig ő ír rám,de nem hívott el sehova azóta és lényegesen kevesebbet beszélünk.Amikor rákérdeztem,hogy mi a gond,meglepődött,hogy mi lenne,nincs semmi,csak rossz hangulata volt hétvégén.

Nem értem...miért ír még mindig és miért mondja,hogy semmi gond,ha egyértelműen megváltozott a hozzáállása?

19L



2016. febr. 16. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mert már nem tud miről
2016. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj te neki!
2016. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A srác nem egy wurlitzer,egyszerűen kifogyott a témából és te nem segítesz neki,hogy megmaradjon az intenzitás.
2016. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne már,hogyne lehetne miről írni?:D Vagy a félénk pasiknál ez jellemző lehet?Hogy kifogynak a témából?
2016. febr. 16. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább beszélgess vele erről a problémáról, hogy te látod, hogy valami megváltozott.

Ne itt tedd fel a kérdés, mi úgysem tudunk rá egyértelmű választ adni, mert nem az a srác vagyunk.

Szegezd neki ezt a kérdést és kommunikáljatok nehezebb témákról is.

2016. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 írtam,hogy kérdeztem már tőle,hogy mi a gond,miért nem volt kedve hétvégén a közös programokhoz stb.De erre mondta,hogy nincs semmi.


Szóval szerintetek ne aggódjak?Még mindig érdeklem,ugye?Egyébként mikor kettesben voltam vele először,olyan szinten izgult,hogy vágni lehetett volna a levegőben a feszültséget:D Igyekeztem bátorítani!

2016. febr. 16. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, erre a mondatodra írtam, hogy kérdezz rá:

"Nem értem...miért ír még mindig és miért mondja,hogy semmi gond,ha egyértelműen megváltozott a hozzáállása? "

2016. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Chaten könnyen elfogy a téma egyébként. Vess fel te valamit. Nem csak a félénk embereknél, bárkivel előfordul. Főleg ha alig ismeritek egymást. Megvannak azok a dolgok, amikről nyugodtan tud bárkivel beszélgetni az ember és amikor ez elfogy, akkor együtt kell valamerrefelé tovább haladni. Ezek az alap körök arra valók, hogy megismerjétek egymást, tudjáto khogy a másikat mi érekli és az egyéb, furább témáitok közül kiválaszthassátok azokat, amik működnek egymással. De ha nem érdeklődsz arról, hogy mi volt vele ma, meséljen stb, akkor nem fog nagyon tudni mit mondani... Vagy vess fel valami témát, ami épp foglalkoztat de még nem beszéltetek róla. Lehet hogy nincs ötlete. Simán van ilyen, pláne ha valaki rosszkedvű épp.
2016. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kifogyott a temakbol. Ha hianyolod, akkor irj ra nyugodtan. Nem erdemrs kerdore vonni, csak egyszeruen erdeklodj felole.
2016. febr. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!