Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hely Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hely Budapesten, ha ilyen gány idő van ma, így a tervezett séta nem annyira nyerő?

Figyelt kérdés
Kérnék szépen javaslatokat, köszönöm :)

2016. febr. 19. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
biztos találtok valamit az 5millió kávézó/teázó stb között
2016. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet ilyen időben sétálós randit tervezni? Amúgy nem dolgoztok? Holnap szabadnap és még jó idő is lesz.
2016. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ehhez kell minimálisan tudni valamit a másikról, mi pl mindketten szeretjük ezt a "gány" időt... Ott a millió kávézó, teázó, étterem, mozi, színház stb.
2016. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Annyira bírom, mikor első randi program: séta.

Mi vagyok én, kutya, hogy sétálni vigyen? A farkam is én csóváljam mellé?


Ennél pocsékabb program a világon nincs, még jó időben sem. A csaj kiöltözik, vesz egy szép magassarkút, kis kabátkát, meg valami nőieset: aztán lehet esni-kelni a macskaköveken meg a göröngyös járdákon, miközben fél óra múlva már ölni tudna, hogy végre leülhessen.

Néztek ki a fejtekből előre, de egymásra nem lehet igazán figyelni.

Az se mindegy, hol sétáltok, mert ha mondjuk egy csodálatos olasz városban, abban még van romantika. De mondjuk a lakhelyeteken sétálni, ahol naponta megfordultok, az nem program.


Még egy rohadt padra se lehet leülni felfázás nélkül, ugyanis februárban baromi hideg van. Tudod, téli hónap...


Ha annyit nem ér neked a másik, hogy beüljetek egy kávézóba, és kicsengessétek egy forró tea vagy egy tejeskávé árát, akkor nem érdemes elmenni a randira.


Volt pár pocsék első randim, többsége úgy indult, hogy "sétáljunk egyet", és miközben fájt a lábam, még mindig csak mentünk, mentünk, és már csak hümmögni volt kedvem.

Az se jobb, ha ültök egy padon a parkban, miközben két lépésnyire van kávézó. Ez az a tipikus "én egy fillért nem fogok költeni miattad, annyit nem érsz" hozzáállás.


Azóta van egy ilyen elvem nekem is: akinek annyit nem ér az egész, hogy elsőre beüljünk egy szolid helyre (kis kávézó, barátságos árak, nincs cigifüst, de legalább meleg van/hűvös van), azzal nem randizok.


Tudom, nem adtam sok ötletet, de gondoltam elmondom a véleményem.


Egyébként ha kell javaslat: menjetek tekézni, biliárdozni, moziba, lőtérre, vagy falat mászni. Egyszóval bármit lehet csinálni, ami zárt térben zajlik.

2016. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

#4 te meg gondolom sétáltál mellette fájó lábbal, minthogy mondtad volna, hogy üljetek már be valahova!


Semmi gond nincs a sétával, még esőben is lehet sétálni.


Én meg olyannal nem jönnék össze, aki elvárná, hogy fizessem neki a kávéját, mert ő olyan lusta, hogy nem akar sétálni.


Na meg olyannal sem, aki nem mer megnyikkanni mellette és egy neki jobban tetsző programötletet mondani, inkább elvárja hogy szórakoztassam udvari bohócként.

2016. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

#4


Azért, mert te nem tudsz járni magassarkúban/nem tudsz megfelelően felöltözni egy alkalomhoz, még nem jelent semmit. :D

2016. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Felfázás nem a hideg padtól lesz, hanem a nem megfelelő higiéniás szokásoktól..
2016. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is törte már agyonra fel egy szép, 2 centis sarkú randizós bőrszandál a lábamat. Végül a károlyi kertben leltünk menedéket és a padon elsőrandiztunk tovább, jó volt :)


De tényleg nem jó a csak séta, nem lehet elmélyülten beszélgetni és egymás arcát nézegetni, jobb beülni valahová és ott ismerkedni tovább.

2016. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gányé vagy ,ennyi,ha ezt sem tudod megoldani akkor neked nem jár nő.
2016. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

#7

Akkor te még nem voltál felfázva :D Nem megfelelő higiéniától gombát lehet kapni, nem felfázást :D Felfázást el lehet kapni már attól is, ha szoknya van rajtad (nem viccelek). Én pl ezért nem ülök le padra 25 fok alatt. Nem veszek csípőnadrágot és rövid pólót.


Egyszer mertem leülni 5 percre úgy, hogy kivolt a derekam, és épp eléggé fújt a szél. Annyi elég volt ahhoz, hogy véreset pisiljek. És köszönöm, tisztálkodom rendesen.


Mielőtt okoskodsz, te agyas, olvass utána rendesen a beszédtémádnak :D

2016. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!