Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak! Miért ijedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Miért ijedtek meg azoktól a nőktől, akik szépek, intelligensek, talpra esettek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki elkezdene engem fikázni, nem magamról írok. Nekem boldog párkapcsolatom van. Viszont a körülöttem lévő lányok többségén azt veszem észre (akikre tökéletesen illenek a fenti jelzők) hogy félnek tőlük a pasik, vagy szórakoznak velük. Például van egy csaj ismerősöm, aki dolgozik egy cégnél diákmunkán, és a főnökével kavartak (10 évvel időseb a főnöke) és a főnöke mondta neki hogy nem tudná elképzelni magát a csajjal komoly kapcsolatban, mert hogy túl céltudatos a lány és hogy ő ezt férfiként nem tudná elviselni. Mivan??? És sajnos rengeteg ilyen esetet tudnék még mesélni.

Nem is értem. Az összes fiu mindenhol rinyál hogy hol vannak a gyönyörű, okos, vicces, kedves, intelligens lányok, hogyha meg véletlenül találnak egyet, akkor meg már nem is jó, és lelécelnek.

Az én szemembe ezek nem férfiak, csak iszonyatosan nagy kisebbségi komplexussal küzdő hím neműek. Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek!!!

Ti mit gondoltok erről?

Személy szerint nekem az a véleményem, hogy a férfi és a női szerepek legyenek meg mindkét félről a kapcsolatban, de ugyanekkor mindkét félnek legyenek céljai, érdeklődési köre.



2016. febr. 19. 13:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

sokan uralkodni akarnak a kapcsolatban és egy ilyen lányon nem tudnának...


22F

2016. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De mi az hogy uralkodni egy kapcsolatban??

Az én kapcsolatomban a barátom hordja a nadrágot, viszont ez nem uralkodás, ugyanannyi beleszólásunk van mind kettőnknek a dolgokban.

Nem uralkodik rajtam, csak ő "hordja a nadrágot", vagyis a vezető férfi szerepét tölti be, ami rohadtul nem azonos az uralkodással. Ahol uralkodás van, meg a másik fél korlátozása, ott már rohadtul nem szeretet van.

2016. febr. 19. 13:52
 3/30 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Hát most nemis tudom...Lehet hogy akkor én nemis vagyok férfi, mivel én nemhogy nem ijedek meg az ilyen típusu hölgyektöl, hanem mindig is KIZÁRÓLAG az ilyen nők társaságát kerestem világ életemben...De akkor ezek szerint lehet hogy velem van valami probléma...
2016. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Én is elvileg ilyen nő vagyok (nem magamról állítom, mások visszajelzéseire alapozom), és teljesen igaz volt régebben, amit írsz, sok srác azon volt, hogy minél jobban szórakozzon velem, megalázzon, elhiteltelenítsen, pedig elsőre visszafogottnak és szelídnek tűntek, beképzelt bunkókkal alapból szóba sem álltam soha. Olyan is volt, hogy beijedtek és leléptek, és utólag az egyik bevallotta, hogy "túl nagy falat" voltam.

Szerencsére megtaláltam a párom, aki nem ilyen, hanem rendes, kedves, intelligens srác, akinek nincsenek komplexusai.


Teljesen egyetértek veled, és minden normális nőnek őszintén kívánok olyan barátot, mint az enyém! :)

2016. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hosszú távon az okos nőkkel éri meg jobban, mert az életben jönnek nagyon komoly helyzetek is, amikor egy okos nő tudni fogja, hogyan álljon ki a férfi mellett, hogyan támogassa lelkileg, bátorítsa.

Ezekben a komoly helyzetekben a két legfontosabb ember, akinek a srác mindig is meg akart felelni a következőket mondja:

- anyuka a fiacskájának: "Már felnőtt vagy, a te családod, bírkózz meg a helyzettel",

- haverek: teljesen elfordulnak, nem keresnek, csak boldogságban akarnak osztozni, komoly problémákban nem.

Ilyenkor jó az, ha okos nő van egy férfi mellett.

2016. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves Titusztitusz!


Az én szemembe az nem férfi, aki megijed és befosik az ilyen nőktől. Míg Te, ha jól értelmeztem amit írtál, az ilyen nők társaságára vágysz :) és nem ijedsz meg tőlük, ami szerintem férfias dolog :)

2016. febr. 19. 13:58
 7/30 anonim ***** válasza:
8%
szerintem ez a jelenség nem létezik amit leír a kérdező. csak az ő szemszögéből tűnik úgy. én sok nőt ismerek akik nem szépek, annyira nem intelligensek, mégis sokan csak szórakoznak velük, stb. az a jelenség létezik, hogy a férfiak között sok a hülye. bár nők között is akad :-)
2016. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem te kevered a szezont a fazonnal. A leírt példában a főnök nem fél a kis ringyótól, csak ingyenk.-nak tartja és benyögött neki egy kamu szöveget amit ő is és te is benyeltél. Ehhez a sztorihoz semmilyen szinten nem kapcsolódik a "iszonyatosan nagy kisebbségi komplexussal küzdő hím neműek" kifejezésed.

Magyarán egyáltalán semmi értelme sincs annak amiről beszélsz!

Tök felesleges a kérdés és egyértelmű hogy csakis provokálni akarod itt az embereket!

2016. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem is tudom, szép, talpraesett, intelligens, mégis a 10 évvel idősebb főnökével kavargat, aki komolyat nem tudna elképzelni vele. Gondolom ezt a csaj is tudja mégis kavarnak. Jó oké hogy 21 ik század, de nekem azért annyira nem tűnik intelligensnek egy ilyen nő aki a 10 évvel idősebb főnökével szexelget, és közben panaszkodik hogy nem talál olyan férfit aki komolyan venné... Én sem tenném.


Hiába szeretem ha egy nő céltudatos, talpraesett, de közben meg simán elflörtölget, elszexelget bárkivel.

A legtöbb férfi meg egyenesen kerüli az ilyen nőket, inkább a butuskákat hülyítik mert azokat könnyebb megkapni, elvileg...nem tudom, mert én nem szoktam ilyeneket csinálni, csak hallom a többiektől.

2016. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem a fenti típust, de sok nő átesik a ló túloldalára, és amolyan akarnok szerepben tetszeleg. Mi férfiak nem kedveljük azt, ha egy nő okoskodik, és mindig túl akar tenni rajtunk. ;)
2016. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!