Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Az egyik egyetemi órámon tetszik az egyik srác, de azon az egy órán kívül sehol nem találkozunk, ott meg ő is a barátaival van, és én is az enyémekkel. Múlt héten egy egyetemi bulin ő is ott volt, és többször úgy tűnt, mintha engem nézett volna, és a tegnapi óra végén is rám nézett, mikor kiment a teremből. Ezek persze nem jelentenek semmit, de nekem ő tényleg nagyon szimpatikus. A nevét tudom, semmi mást, és így logikátlan lenne ismerősnek jelölni facebookon vagy beszélgetést kezdeményezni ezen a heti egy órán, amin amúgy is tök külön ülünk. Mit tennétek?
2016. febr. 19. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eléggé elszánt és tökös csajszi vagy, akkor menj oda hozzá óra után és kezdj el vele beszélgetni. :) Szólítsd le valamilyen indokkal, pl. sulis, vagy mit tudom én.


Jobb ötletem most nincs.

2016. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ráírnék vmi ürüggyel, hogy hiányzik x jegyzetem, blabla. Lehet, hogy átlátszó, de ha tetszel neki, levágja a szitut és mehet tovább a dolog.
2016. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!