Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 23, Ő pedig 26 (fiú)

Eddig 3x feküdtünk le, de mindegyiknél másik évben volt, véletlenül, buli után.

Most is ez történt, de most valamiért más volt, ugyanis azóta minden nap ír, keres, és ha esetleg nem írok vissza 4-5 óráig, akkor is ír, ami viszont régebben nem így volt, akkor csak megtörtént és ennyi. Most olyanokat is írt, hogy nagyon szép vagyok, nagyon megkedvelt, de mégsem írja hogy találkozzunk. Azt tudni kell, hogy sokat dolgozik, van amikor hétvégén is, + nem telt el sok idő azóta amióta megtörtént a dolog.

Szóval nem értem, és azt szeretném megtudni, hogy ez a viselkedés mit jelent egy fiúnál?!



2016. febr. 24. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kellenél neki többre is. De mivel eddig csak szex volt, nem tudhatja mire számítson. Mondd neki, hogy találkozzatok. Ha nemet mond - ami nem valószínű - akkor továbbra se érdekled különösebben. De szerintem itt lesz valami.
2016. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled komolyat, akkor elhívott volna. Inkább csak kezd kínos lenni saját maga előtt is, hogy évente egyszer menetrendszerűen beakaszt neked, aztán le is lép. Ezúttal legalább pár kedves szót odavet cserébe. Szerintem ne éld bele magad, akkor nem csalódhatsz nagyot.
2016. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet akar. Különben nem pazarolna rád egy sort sem, hidd el. :)
2016. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én besz@rok!!!!!

"Eddig 3x feküdtünk le"

Vajon akar tőlem valamit?

Édes Istenem!!!!!!!!

2016. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt vagyunk, lassan fél éve már :)
2017. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!