Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg szemétség tőlem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemétség tőlem, hogy összejöttem a barátjával? 20L

Figyelt kérdés

van egy csoporttársam, akivel jóban voltam/vagyok. elég sok más lány is jóban van vele a szakról. valami csoda folytán azonban mégis én tetszettem neki, de én visszautasítottam, mert semmilyen vonzódást nem éreztem iránta.

egyetlen egyszer kérdezte meg, lehetne e valami, mondtam hogy nem, ő ezt elfogadta, továbbra is ugyanannyit beszéltünk.

már ezután is többször mondta, hogy van egy haverja akivel szerinte nagyon összeillenénk. ekkor még nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, de tényleg találkoztunk a sráccal és szép lassan összejöttünk.

azóta azért megkaptam pár embertől, h inkább a másik barátommal kellett volna összejönnöm, mert ő jobb pasi, okosabb, ők is jobban szeretik, stb... ez mind igaz de mégse éreztem vele semmi bizsergést, míg a mostani barátommal igen.

illetve, habár nagyon szeretem, de vele olyan alapvető dolgokban máshogy gondolkozunk, amik hosszútávon úgyis szakításhoz vezetnének. a mostani barátomról el tudnám képzelni h a férjem is lesz.

de azért én is gonoszságnak érzem ezt annak ellenére, hogy mindketten többször megkérdeztük nem zavarná e, ha igent mondott volna, nem jövünk össze. de mégis minden közös ismerősöm elítél, pedig ha ő nem erősködik meg se ismerem a barátomat :(


2016. febr. 25. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Biztos magas, és a faterja pedig pénzes. Már eleve bmw-vel tolókocsiztatták... Volt az én sulimba is ilyen szupersztár annak idején, az összes nő rajta lógott.

Ezzel nem is lett volna bajom, szerencsés ember, de hogy nekem sosem jutott még egy nő se, csak azért mert alacsony és ocsmány vagyok, az egy kicsit azért csüggesztő.

2016. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne foglalkozz ezekkel, a lényeg, hogy a srác ne haragudjon és legyél boldog a barátoddal
2016. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. 21 éves, és előttem 0 darab barátnője volt. de nem azért mert nem akart csak szegényt nem igazán méltatták válaszra se a lányok :( pedig igazán drága ember, csak olyan kis szerencsétlen :D

kocsija sincs, nem is gazdag, magasnak tényleg magas, de nem értem mit esznek ezen a lányok, borzasztóan fáj tőle a nyakam :D de gondolom, akkor ezt fogod indoknak találni hozzá, egészségedre :D

2016. febr. 25. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit érdekel Téged a mások véleménye?

Vagy érzel vonzalmat és pasi iránt vagy nem.....ez nem matematika, hogy mindenki számára világos legyen.

Vállald fel a döntésedet és ragaszkodj a sráchoz, ha látják rajtad a boldogságot csak irigykedni fognak!!!!

38F

2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted,hogy a másik sráccal jöttél össze.

A gyökerekkel meg ne foglalkozz!

Sok boldogságot kívánok nektek:)

2016. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!