Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dohányzó nők! Imponáló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó nők! Imponáló, ha egy férfi akivel randiztok fekete Djarum-ot szív töltött cigi helyett, vagy egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés
Csak egy random kérdés. :)

2016. márc. 2. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a kubai szivar meg a crystal meth a menő.
2016. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem teljesen mindegy, volt egy férfi aki vaníliásat szívott, mondjuk annak jó illata volt. De imponálni nem feltétlen imponált :D

(Viszont a tüdeje jó lehetett, ugyanis nem rég vettem én is, mondván ez nem olyan büdös és ezt fogom szívni, de 2-3 hét alatt tudtam kivégezni... Én, aki egy időben piros Malbit szívott)

2016. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen mert jóval erősebb mint amilyennek érződik. :)

A fekete 10/1/10-es, tehát a legerősebb füstszűrős cigaretta, mégsem érzed amikor szívod.

Az ára miatt pedig jobb is, ha 2-3 hét alatt végzed ki. :D

2016. márc. 2. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen, nagyon erős, kifogott rajtam. :))

Most offolok, amiért elnézést, de a feketének van valami íze? :D Vagy az csak "férfiasabb"? :)

2016. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A fekete szegfűszeges és nagyon finom!
2016. márc. 2. 12:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaa, és pattog is mikor szívod. :D azt hiszem.
2016. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, a szegfűszeges oldatba áztatott papír pattog picit. :)
2016. márc. 2. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb, hogyha elfogy az enyém, tud adni a sajátjából, mert én is fekete Djarumot szoktam venni.
2016. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel mit szív.
2016. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik Djarum kretek-et, azaz szegfűszeg és dohány keverékét tartalmaz, tehát az íze mindegyiknek ugyanaz, csak szólok :) Átitatva is csak a füstszűrő papírja van, az is szimplán egy édes lével (pálmacukor oldattal), hogy édes maradjon a szád. A pattogás pedig a szegfűszeg miatt van.
2016. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!