Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ezekhez az flörtölési próbálkozásokhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy dumás ember, főleg ezek a tinglitangli ismerkedési szövegek állnak tőlem nagyon távol, ezért az egyetlen fegyverem az őszinteség. Tehát.

Tegyük fel, hogy jól néz ki a pasi, de úgy menne hozzátok oda egy szórakozóhelyen, buszon, vagy munkahelyen, hogy.


-Szia, tetszel.


vagy


-Szia, iszonyúan jól nézek ki.


Tehát semmiféle "mizu" meg "hova játsz egyetemre" baromság, csak a nettó, lényegre törő őszinteség. Díjazzátok ezt, lenézitek, kínosnak gondoljátok, kiröhögnétek a fiút, flegmán csak odébb mennétek, szóra se méltatnátok, vagy esetleg visszamondanátok: "te is tetszel".



2016. márc. 4. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy ezek a legrosszabb indítások amivel előállhatsz. Tudod ezt több ezerszer hallották már, semmit nem mozgat meg bennük.
2016. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát nagy eséllyel azt gondolnák: "Jól néz ki, őszinte, de szar a szövege... Nem kell..." ?
2016. márc. 4. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy ismeretlennek nem tudnám elhinni. Meg talán már kinőttem abból a korból, hogy ezzel bármit is el lehessen érni nálam.
2016. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha éppen van humorérzékem, tuti gúnyosan visszamondanám, hogy ő is tetszik:DD Sajnos tuti nem hinném el hogy szép vagyok:/
2016. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Áhh na ez a baj... Sok barom, bunkó gyerek elinflálta ezt a szöveget, gondolom mindenféle egy éjszakás kaland reményében, és így az igazi őszinteséget már nem fogják se értékelni, de még elhinni se.

Ez az én koporsózsögem :)

2016. márc. 4. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen valóban, sokan üressé tették, ráadásul én óvatosabbá is váltam ezen a téren, mert kevés a kölcsönös tetszés ahhoz, hogy hosszú távon működő kapcsolat legyen, ezt pedig az exem igazolta.
2016. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Helyzet illő komikus nyitásokra reagálnak nagyon jól. Magad érezz erre rá! Humor legyen benne mindenképp! Ezek tré szövegek :)
2016. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából ha hozzám ilyennel jönnék, kiröhögnélek. Mert: Mit kezdjek ezzel?

"Tetszel" kösz, meg még rajtad kívül sok másnak, mit csináljak vele? Örüljek? Vegyem megtiszteltetésnek? Kösz nem. A "sablonos" hová jársz egyetemre kérdéssel legalább a látszatát fenntartod annak, hogy érdekel az illető, és nem pedig úgy közeledsz felé, hogy vegye áldásnak a figyelmedet.

2016. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Pont ugyan úgy állnának hozzád mint bárki máshoz:


Ha jól nézel ki akkor mindegy, hogy mit mondasz az "öledbe hullanak". Egyébként pedig teljesen mindegy, fintorognak egy kört, esetleg be is szólnak valamit, aztán mész a levesbe.

2016. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Láttam én már olyat nem egyszer, hogy egy baromi ronda gyerek szedett össze baromi jó csajt, mert jó volt a szövege... Az hogy jól nézel ki, sokszor semmit nem jelent...
2016. márc. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!