Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még itt olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan lány, akinek a hosszú hajú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Meg ne kérdezzétek, hogy miért, ez egyszerűen csak így jött pár éve. A probléma az, hogy olyan kevesen vannak.

2016. márc. 5. 12:31
1 2
 1/14 aperitif ***** válasza:
Nekem tetszenek a hosszú hajú férfiak, bár már rég nem vagyok lány, de azt gondolom, hogy megette a fene, ha egy párkapcsolatot, annak létrejöttét, vagy tartósságát a haj hosszúsága szabja meg.
2016. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem alapból a hosszú hajú srácok jönnek be.

A pasimat is így szerettem meg, aztán levágatta, mert idegesítette, de mivel már beleszerettem nem számít, hogy hosszú vagy rövid, vagy kopasz. :D

2016. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azok is. jó a rövid, kopasz, hosszú, félhosszú. rossz az, ami igénytelen vagy nem áll jól neki.
2016. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hah 😃 nekem jó dolgom van akkor 😃

A hajam gyorsan nô 😃 havi 1,5-2 centit 😃

Volt amikor nagyon hosszu gajam volt miost csdk 10 centis 😃 a valasz remelem vannak 😃

16F

2016. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van
2016. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek!

N22

2016. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak a hosszú hajú srácok tetszenek, viszont rájuk sokszor felfigyelek :)
2016. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejönnek a hosszúhajú pasik,de azért persze fontos,hogy ehhez helyes arc is társuljon és nem kell,hogy szállkásra kigyúrt,de jó alakja legyen és nálam magasabb :) Mondok pár példát is pl: Chris Hemsworth (Bosszúűllókból), Viggo mortensen (Gyűrűk ura) és mondjuk Dávid (Éjjel nappal Bp) :D
2016. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jelen.

Sokan vannak.:)

2016. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jelen. :)
2016. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!