Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszene jobban egy ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszene jobban egy ritkán látott neked tetsző fiútól? Ha odamegy bemutatkozik magabiztos elhív sétálni, vagy, ha először spontán elkezd beszélgetni valamiről és utána hív el?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok de ha tetszik neked akkor most nem mindegy ?:P :D

most kom nem mindegy hogy 2 ugyanolyan évégződésű jó témából melyiket választja ha már alapbol tetszik?://

2010. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előbbi

16L

2010. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha először elkezd beszélgetni velem valamiről, és utána hív el. szerintem ez azért így jobb :D
2010. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utóbbi :)
2010. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!