Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Hölgyek, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek, miért van az, hogy?

Figyelt kérdés

Miért nem talál megfelelő párt, illetve miért talál főleg elutasítást egy normális pasi folyamatosan.


190 centi vagyok 100 kiló. Egészen emberien nézek ki. (Napi szinten sportolok.)


Normálisan,éretten gondolkodom. Igényes vagyok, rugalmas.


Sajnos nem ez kell a hölgyeknek. Miért?



2016. márc. 9. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami defektednek Kell lennie más okát nem látom annak,hogy miért utasítanak El.

19/L

2016. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogyan közeledsz, kikkel próbálsz meg ismerkedni, milyen a viselkedésed. Az, hogy nem vagy ronda és büdös még nem garancia semmire.
2016. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a két sor édeskevés rólad...


"Miért nem talál megfelelő párt, illetve miért talál főleg elutasítást egy normális pasi folyamatosan."

De ez a mondat...:O Innentől akár maga Brad Pitt is lehetsz, elvágtad magad.

2016. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván annál azért több kell hogy valaki egész emberien néz ki. Megnyílvánulásaid lehetnek unszimpatikusak pl. Én ilyenektől szoktam kiábrándulni.
2016. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozol a nőknél akik tetszenek? Ha igen nem indokolják meg miért nem akarnak veled kapcsolatot létesíteni?
2016. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván nem ez nem kell a hölgyeknek, hanem valami olyasmi, amit elfelejtettél itt megemlíteni.
2016. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit írtál magadról, az kevés.

Nekem van olyan férfiismerősöm, akinek pl. a hangjától a falra mászok, vagy olyan, aki dohányzik, és csípni kezd a szemem, ha a közelembe jön (nem csak égő cigivel, hanem bagózás után is, ő nem érzi magán, én igen). Ez csak két példa. Sok oka lehet.

2016. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom... Kedves vagyok, aranyos, humoros, bármiről tudunk beszélgetni. Van önkritikám,nem vagyok egoista. Tisztában vagyok a gyengeségeimmel és nagyon szeretem az öltönyt...


Mikor kérdezem,hogy mi a baj, a tipikus női válasz a semmi...


Megemlítik ezeket és ennyi... De,folyamatosan...


A kinézetemről annyit, hogy nem vagyok Brad Pitt, nem is akarok az lenni.

2016. márc. 9. 19:07
 9/9 Béluska2016 ***** válasza:

Kedves lányok, 7 válaszból 6x hallottuk a nagy semmit! A #7 válaszban van csak két konkrét lehetőség! Igen amikor nemet mondtok egy pasinak soha nem indokoljátok meg, hogy miért (20 év alatt egyetlen egy indokot sem kaptam), ha rákérdezünk, a flegma válasz jön: gondolkodj el, néz magadban, kérdezd anyádat, te beteg vagy, hogy-hogy nem tudod...

Kérlek benneteket kedves lány válaszolók, hogy soroljátok fel, kortól, pasitól és kinézettől függetlenül, hogy mi az ami nektek "nem jön be", vagy hogy kéne udvarolni, leszólítani, első randit szervezni, hogy az "bejöjjön"! Köszönöm a segítségeteket!

2016. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!