Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, aki úgy találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy találta meg élete párját is akár, vagy csak az egykori szerelmét, h az utcán, vagy egyéb nyilvános helyen találkoztak, és ott ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés

Csak mert személyes tapasztalatom az, h 1 buliban nem lehet normálisan ismerkedni, mármint úgy, h ne csak 1éjszakás kaland legyen belőle...A neten sem lehet, mert az sem válik be sztem...Akkor mi marad az olyan embernek, aki szívesen ismerkedne, csak nem tudja, h hol?


Ja és én 1 18 éves lány vagyok, és 1xrűen sehogy sem jön össze, h találjak 1 normális barátot...Tudom, az sem jó ha az ember görcsösen szeretne vmit, mert az bizti nem jön össze, de nem várhatm azt, h 1xcsak a semmiből elébem toppan a nagy szerelem, v van még ilyen?


Segítsetek légyszi, és köszi előre is a válaszokat! :)


2010. ápr. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdv!

a 1-sőt amolyan mellékállásom által ismertem meg

a 2.-at egy egy strandon egy büfénél

a 3.-at egy baráti összejöveteli házibulin, valakinek ismerőse volt

a 4.-et pedig egy bevásárlóközpontban, azóta szeretem az auchant és csak azért vele jelenleg is tart! :)

2010. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évvel ezelőtt ismertem meg a párom egy szórakozóhelyen, voltak kisebb-nagyobb szakítások ugyan, de nem tudunk egymás nélkül lenni, már van egy gyönyörű kislányunk is... Úgyhogy ne írd le a bulikat!
2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Értem, de azért sztem elég kevés esély van arra, h szórakozóhelyen normálisan ismerkdj, de azért igen, kivételek vannak.

És jöhetnek még válaszok:)

2010. ápr. 2. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Na most szórakozóhelyből is van többféle, most ne a hagyományos disco-kat vedd mert ott nagyon ritka az hogy tartós kapcsolatra tegyél szert, de vannak kisebb klubok, bárok ahová beülnek és beszélgetnek, szórakoznak az emberek, de lehet szupermarketekben is ismerkedni, majd strandokon, de plázákban is lehet normális embereket találni. És még sok más helyen, ahol naponta jársz ott is lehet ismerkedni csak bátornak kell lenni is oda kell merned menni a kiszemelt emberhez és megszólítani.
2010. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én úgy ismerkedtem meg a mostani barátnőmmel, akivel lassan egy éve együtt vagyok, hogy házibuli volt nálunk, nekem akkor volt barátnőm, és valaki idehozta ezt a csajt.

Tiszta részeg voltam, be se mutatkoztam, csak ő.

Pár nap múlva bejelölt fészen, nem foglalkoztam vele.

Aztán valahogy csak elkezdtünk beszélgetni. akkor már másik barátnőm volt, amikor először találkoztam vele józanon és pár nap múlva szakítottam is a barátnőmmel érte : ) Nagyon jól megvagyunk, néha veszekszünk.


Neked annyit. h ne keresd a szerelmet, mert rád talál. soha ne akarj hosszú kapcsolatot mert aki megérdemli azzal úgyis sokáig leszel :)

F/17

2012. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Öltönyös válasza:
van. 11 éve házasok vagyunk!
2012. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre kezdtünk angolul útbaigazítani két francia turistát a buszon. Egy olyan utcát kerestek, amiből több is van Budapesten. Elvittük őket a busz útvonalán levő legközelebbibe. A másik kerületben levő utca messze volt, ezért meghívtak minket a szállodájukba egy sörre. Ők felmentek a szobájukba, mi együtt maradtunk. Ennek több, mint 38 éve.
2012. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!