Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az öcsém edzője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az öcsém edzője. Szerintetek hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, az öcsém (aki 10 éves) fociedzésén nagyon helyesnek tartom az edzőt. Sajnos nem tudom pontosan hány éves, kb 20 és 25 között lehet a kinézete alapján.

Nagyon szimpatikus nekem és nagyon tetszik. Sajnos eddig csak akkor volt alkalmam beszélni vele, amikor a tesóm tagdíját fizettem be, de akkor végig kedvesen mosolygott. Jó, tudom, ez még nem jelent semmit, de úgy éreztem, hogy talán én is szimpatikus vagyok neki.

Szerintetek hogy érjem el, hogy felfigyeljen rám és esetleg szóba elegyedjen velem edzés után? :D


2016. márc. 12. 14:43
 1/1 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha nem független, akkor sehogy ne közeledj.

Ha igen, akkor amikor odaadod a tagdìjat, beszélgess öcsédről, kérdezd a teljesìtményéről elsőkörben. Majd alakul a beszélgetés, kérdezd meg, mit csinàl szabadidejében, ilyenek...

Szerintem most tesôd az egyetlen "szàl", persze ha nem akarod a szemébe mondani, hogy tetszik.

Azt is mondhatod, hogy örülsz, hogy tesòd ilyen hasznos dolgokkal tölti az idejét,mennyire szeret itt lenni, ez pedig nagyban mùlik rajta, hisz ő az edző...

Ilyesmit képzelek el...

2016. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!