Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Két hete megismerkedtem egy férfival az interneten. Néhány napja találkoztunk is, nekem úgy tűnt, minden rendben van, akarja a folytatást. Utána írt, közös programokat tervezgettünk, stb, szóval teljesen pozitív jeleket kaptam, a folytatást illetően. Két napja viszont egyáltalán nem ír. Mit tegyek?

2016. márc. 12. 17:30
 1/4 RRR ***** válasza:

várj

vagy ha nem bírod ki,,,valami enyhe érdeklődőt írj neki

2016. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

B+, 2 napja nem írt, és te már kombinálsz? Nőlj fel agyilag.

Ezer millió oka lehet, hogy most nem ír, dolgozik, fáradt, nincs gépnél, lemerült a telója, mit tudom én, de nem kéne azonnal a legrosszabbra gondolni.


Semmit se tegyél. Majd ír, amikor jónak látja. Nem kell egymás nyakán lógni állandóan, kell néha egy kis szabadtér!

Foglald le magad és ne agyalj!

2016. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várd ki amíg jelentkezik, esetleg írj neki te, hogy: Szia. Mi újság? Hogy vagy?

Ha nem válaszol, akkor lépj tovább.

2016. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nehéz eset lehetsz.. biztos nem kezdenék ki veled
2016. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!