Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szorgalmas, keményen dolgozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorgalmas, keményen dolgozó, rendes, kedves, okos lányok, ti összejönnétek egy semmirekellő,  gazdag, elkényeztetett, lusta fiúval?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én egy elég jó körülmények között élő, elkényeztetett fiú vagyok. Túl jó dolgom van, sokat utazgatok, nyaralgatok, élvezem az életet, lazán veszem a dolgokat, nem küzdök az élettel, csak élek bele a világba. Az egyetlen komoly dolog amit csinálok, az az egyetem, és hát van egy lány évfolyamtársam, akit nagyon megkedveltem. Ő egy okos, szorgalmas, intelligens lány, keményen dolgozik, kitűnően tanul, hogy ösztöndíjat kapjon,  azt szeretem benne, hogy mindemellett nagyon jó humora van,  és laza is tud lenni, ő sem veszi annyira komolyan a dolgokat, csak amennyire a helyzet megköveteli. Nincs köztünk még semmi, csak néha beszélgetünk, de szeretném ha lenne, mert nagyon megkedveltem, és vonzódom is hozzá. Arra lennék kíváncsi, h szerintetek nem zavarná őt, hogy én ilyen elkényeztetett burzsuj vagyok? Vajon lehet esélyem nála? 
2016. márc. 13. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Számos ilyet láttam már, szóval nem hiszem, hogy vissza fog utasítani.
2016. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
A szorgalmas, keményen dolgozó, rendes, kedves, okos lányok unalmasak pont annyira mint a gazdag, elkényeztetett, lusta fiúk. Sok sikert.
2016. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Àlmodik a nyomor. :-D
2016. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem rettenetesen zavar, ha valaki semmirekellő és lusta.
2016. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Simán :)
2016. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenél, de a másik lány nevében nem nyilatkozhatok. Kérdezd meg tőle.
2016. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellenél, de neki lehet elég leszel.
2016. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyetemet komolyan veszed és tanulsz, akkor miért lennél semmirekellő? Ezt nem értem. Dolgozni ráérsz később is, ha anyagilag nem vagy rászorulva.

Az utazás mióta negatív dolog?


Miért vagy lusta? Tanulsz nem?

2016. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja hát nekem kevés tanulással is egész jól megy, meg vannak olyan részek amik érdekelnek és már órán megjegyzem. Ha egy kicsit több energiát fektetnék bele, lehet, én is kitűnő lennék, de én beérem kevésbé jó jegyekkel is, bőven elég ha minden tárgyam megvan. Inkább szabadidős tevékenységekkel foglalom el magam, a tanulásra nehezen szánom rá magam, itt-ott persze muszáj, de sosem erőltetem meg magam.
2016. márc. 13. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:
egyrészt olykor a szerelem vak, és teljesen irracionális alapon esünk bele valakibe. másrészről lehet, hogy olyan dolog tetszene benned neki amire nem gondolnál. esély mindig van, csak ha nem próbálkozol, akkor biztos nem fog összejönni.
2016. márc. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!