Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-as komoly lányok: számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as komoly lányok: számotokra nem gyanús az, amikor egy 30-as férfi rámenősen ismerkedik veletek, pl. pár nap-hét múlva elhalmoz ajándékokkal, utaztat külföldre kirándulni, fizet sok mindent? Tiszták a szándékok ilyen esetekben a pasik részéről?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést arra értem, hogy valószínűleg cserébe egy sokkal komolyabb dolgot fognak kérni a pasik, amely nem biztos, hogy számotokra hosszú távon megfelelő és biztonságos lesz, pl.: 1 éven belül házasság és azonnal gyerek (alig ismered még a párod jó és rossz tulajdonságait), így együtt lakni az ő szüleivel, akiknek véleményét tetszőlegesen befolyásolhatja a pasi, nem mindig a javatokra (sajnos sokszor történik ilyen), közben még alig van komolyabb munkátok is, így minimális önállóságotok sincs (biztonság kedvéért) stb. Ezek nem hiszem, hogy kellemes tapasztalatok lehetnek számotokra.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat.

28 L



2016. márc. 23. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, az alsó határát súrolom a csoportnak, amelyet megszólítottál, de gondoltam írok. Számomra nem gyanús lenne a dolog, hanem egyenesen visszataszító, a csávó életkorától függetlenül, de annak tekintetében még inkább. Néhány nap-hét után ilyen gesztusok egyértelműen azt jeleznék nekem, hogy a férfi "meg akar engem venni". Tehát ezekkel az ajándékokkal szeretne maga mellett tartani, esetlegesen kialakítani egy függőviszonyt idővel. Én biztosan nem mennék bele ilyen dolgokba, és az ajándékokat satöbbit sem fogadnám el. De persze ehhez az is kell, hogy számomra nem abból áll egy kapcsolat, hogy elkényeztet a másik fél, költ rám egy vagyont és luxus körülményeket teremt a szórakozásomhoz. Vannak olyan lányok, akiknek erre van szükségük, valószínűleg ők minden további nélkül belemennének ezekbe a dolgokba.
2016. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz, ez visszataszító lenne a számomra. Azon is elgondolkodnék, hogy persze azért 30on felül már meglehetősen kapar a családi életért meg gyerekért... de vajon eddig miért is nem sikerült neki? Kételkednék az egészben és valahol keresném a kategóriát amibe belesorolhatnám. Magamat ismerve: Ez a pasi nem 100as minősítést kapná. :) Csak azért, hogy legyen család meg egyebek ő mindent feláldozna, közben meg azt sem tudja ki vagyok, milyen elviselhetetlen vagyok, vagy ellenkezőleg. :D

23N

2016. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús lenne? Igen. De ez attól még sok mindent takarhat.

"Megvesz" hogy legyen egy privát .....-ja.

Kétségbeesetten házasodni akar (??) de mindenképpen dekoratív nővel.

Simán gazdag és nála ez természetes, ha szeret valakit (ez esetben ne menjünk bele, ha komolytalanok a szándékaink - mert van fogalmatok mekkora tapló válhat belőle egy csúnya szakítás után??)

stb.

És ha pl. csak kölcsönkért rá, és később pofára esel??


Egyébként én egyszer kaptan egy 70-es úrtól (tudom, ő már más kategória) 2 éves házasságra ajánlatot. Nem csalhatom meg, napi szex, csinosan megjelenek vele itt-ott, cserébe ausztrál állampolgárságot kapok, és havi 400ezer forintnak megfelelő dollárt. Nem mentem bele, de ő legalább kiteregette a lapjait.

2016. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt a korom, 21/L (3-as)
2016. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek többségében nem, a maradékban meg vmi baromi komplexusos csávóról beszélünk, aki csak így tudja kifejezni az érzelmeit, ami meg szintén nem jó.


Nekem ismerősöm volt ilyen, jó, ő 16 éves volt akkor, a srác vmi 25-29 lehetett... a csaj tényleg ez a klasszikus szőke szépség, nem csoda, hogy megtetszett a srácnak. Aki viszont egy ilyen hatalommániás seggarc volt, és komolyan, tényleg azt hitte, hogy a csajt irányítani, befolyásolni tudja azzal, ha megvesz neki minden sz.rt... érettségi ballagásra Náray kosztüm meg ilyenek... szerencsére 19 éves korára kb. a lány már elkezdte tisztán látni a dolgot, miután elkezdte a pasas szabályozni, és hosszas viták után, de dobta. Az más kérdés, hogy a csaj is elég tehetős családból származott, az apja meg a szakmájában elég ismert fazon, szóval lehet, ezért nem balhézott a szakítás után a srác tovább.


Sajnos sok lány van, aki hisz a romantikus filmekben, hogy jaj, a srác csak rendes és szereti és nagylelkű, hogy elhalmozza ennyi mindennel... aztán jön az igazi valóság. Hogy jó, de cserében, ha már egy kilót hízik, kapja az undorító oltást, be van szabályozva, nem találkozhat a barátaival / családjával, x év múlva viselje el, ha agyba-főbe verik és csalják...

2016. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem a legkevésbé házasság meg gyerek miatt kell aggódni, idősebb pasik ilyen ajándékozás mellett általában csak szexet várnak meg társaságot a támogatásukért cserébe.
2016. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!