Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiùk, ti már kezdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk, ti már kezdtetek ki fèrjes növel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy csaj aki tetszik nekem,ès szerintem kölcsönös a dolog,mert igazábòl az elejèn ö kezdemènyezett...., csak egy "gond" van,az hogy házas. Volt már valakinek ilyennel tapasztalata,vagyis nem az a kèrdès :D ,hanem hogy mik a tapasztalatok? Èrdemes-e belemenni a dologba? Van lelkiismeretem ,ès igazábòl nem akarnèk senkinek bonyodalmat okozni föleg magamnak pl egy verèst :D

2016. márc. 24. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Gyereke van? Hogy kezdeményezett, mit csinált/mondott?

Ezek sokat számítanak, főleg, hogy gyerek is van e a képben.

2016. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van amikor érdemes belemenni.Te túl sokat aggodsz,a nő is figyel rá nehogy lebukjatok..
2016. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Èn 21 vagyok a csaj 27 èves, ès nincs gyereke. Rengeteget flörtöl velem,meg állandòan mosolyog szòval valòszìnüleg bejövök neki.
2016. márc. 24. 17:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor beszèltünk voltak "erotikus" megjegyzèsei is ,úgyhogy lehet kaphatò lenne több mindenre is :)
2016. márc. 24. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, a szeretői státusz mindkét oldalát volt alkalmam megtapasztalni. Ha van búvóhely, akkor érdemes belemenni, mert sok mindenre megtaníthat, ami a későbbiekben segítségedre lesz a csajozás terén.
2016. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs gyerek, akkor simább ügy :)

De még így is előfordulhat, hogy csak szivat sajnos, vagy csak belőled táplálkozik úgymond, mert látja rajtad, hogy odavagy érte.

Hívd el valahova, ahol ketten lesztek és akkor kiderül, hogyha belemegy, akkor hajrá.

2016. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Addig nincs gond amég belőlem táplálkozik :D
2016. márc. 24. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor etesd meg ;)
2016. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Látom az erkölcsnek végképp lőttek....
2016. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van erkölcs, de a vágy az nagy ùr :)
2016. márc. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!