Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után egy nőnek mindenképpen meg kell várni, ameddig a férfi jelentkezik telefonon vagy tehet apró lépéseket? Konkrétan melyek lennének azok a lépések, amelyek még nem zavaróak, tolakodóak és kb. mennyi időn belül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer hívod fel,vagy egy üzenetet hagysz az egyáltalán nem tolakodó.
2016. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi öli meg a leggyakrabban a kapcsolatokat?

A játszmázás. Amikor ahelyett, hogy őszinték és nyíltak lennétek, holmi gagyi szabályrendszerhez kötitek még azt is, hogy beszélj vele.

Milyen kapcsolat lesz az, ahol még egy telefonálást sem mertek megejteni?


A másik dolog: mi tolakodó, mi zavaró, stb.

Most válaszolj őszintén: azt akarod, hogy magadért szeressen, vagy azt, hogy egy megjátszott szerepért? Azt akarod, hogy önmagad lehess ebben a kapcsolatban, vagy azt, hogy végig, éveken, évtizedeken át színészkedned kelljen?

Egyéntől függő, hogy mi a zavaró meg mi nem. Én például kifejezetten örülök, ha a lányon látom az érdeklődést. Sőt, nálam az a kizáró ok, ha azt látom, mint ha nem érdeklődne. Más meg másképp látja a dolgokat. A lényeg, hogy a két fél ilyen tekintetben összepasszoljon. Lehet, hogy neki nem fog imponálni az, ha te felhívod. Lehet, hogy nyomulásnak veszi. De az is lehet, hogy madarat lehetne majd fogatni vele a boldogságtól. Nem tudhatjuk. Ami viszont tény: ha ezért inkább visszahátrál, akkor ez nem is lett volna egy életképes kapcsolat.

Legyél minidg teljes mértékben önmagad! Lehet, hogy így kevesebb pasid lesz, mint ha megjátszanád magad, de aki lesz, az TÉGED fog szeretni, és nem egy megjátszott szerepet.

2016. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. márc. 27. 00:42
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én képviselném akkor az ellenoldalt is egy kicsit. Én nem tartom jó ötletnek, ha a lány kezdeményezi a kapcsolattartást az első randi után. Ebből a szempontból #2-nek igaza van, ugyanis ez tényleg egy játszma, mégpedig azt mutatja a férfi felé, hogy 'képes vagy emelt fővel távozni' (ez egy pszichológiai játszma/kísérlet), ha neki nem kellesz, ő pedig nem tudhatja meg, hogy te mit gondolsz az egészről. Ugyanakkor néha túl kell adni a büszkeségen, és kezdeményezni, ha a pasi nem teszi meg a közhiedelem által ideálisnak tartott 3 napon belül.


Több pszichológiai kísérletet is végigjátszottam már pusztán kíváncsiságból és tapasztalatszerzésből, és azt gondolom, hogy egyik megoldás sem jobb vagy rosszabb, mint a másik, és mindig esetfüggő, hogy most éppen neked kell lépned, vagy a fiúnak.


L/25

2016. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy 23 évesen én még valami alternatív világban élek, de nem értelek titeket. Most játszmáztok vagy mit akartok? Nem lenne egyszerűbb, a másikat megérteni?

Ha egy srácot érdekel egy csaj akkor másnap már ír vagy keres, hogy mi a helyzet, hogy aludtál. Nincs 3 nap és hasonló vicces dolgok. Lehet keresni, meg lehet utána teperni, tartaléknak tökéletes az ilyen csaj. Komolyabb általában nem szokott lenni a helyzet.

Nem vagyunk ám túl bonyolultak.

2016. márc. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az vált be, hogy ha akar folytatást, akkor hívjon ő.

A pasik sose mondanak nemet direktben. Olyan még nem volt, hogy a randi végén egyenesen megmondja, hogy nem akar többet találkozni.



Az nálam a leggyakoribb, hogy még haza se értem, de már jön az üzenet, hogy jól érezze magát, és mikor találkozunk újra.

Vagy randi végén megbeszéljük, hogy (pl) két nap múlva a mozi előtt, hatkor.


A "majd hívlak" az amolyan "még gondolkodok rajta, legyen-e folytatás".


Volt aki egy hét után hívott. Aztán arcra esett, hogy én ennyi idő alatt bepasiztam. :D

Nem fogok várni senkire.


Egy randi semmit sem jelent, ne vedd komolyan. Ha keres, akkor jó, ha nem, akkor volt kellemes programod.

2016. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GipszI ***** válasza:
#6: A pasiknak is van lelkivilága, mi sem szeretünk megbantani másokat. Nekem pont a heten volt az első olyan alkalom hogy a 3. randi utan megmondtam a lánynak szemelyesen hogy nem lesz folytatás mert nincs meg az a bizonyos osszhang/kemia/szikra amire meg türelmesen vártam is (eddig az összes kapcsolaton azzal indult). 30 vagyok...
2016. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A pasik sose mondanak nemet direktben."

Akkor én most mi vagyok, ha jó pár csajnak mondtam már nemet, mert zavart a közeledésük és nem érdekeltek?

2016. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!