Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mire utal, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire utal, hogyha a harmadik találkozó után ilyen bizalmasan viselkedik?

Figyelt kérdés
Volt két normális randink, és az után egy kb. fél órás találkozás, mert mindketten siettünk. Egy hete nem találkoztunk, de olyanokat ír, hogy borzasztóan hiányzom, és drágámnak hívott. Ez már sok nekem, nagyon sok. Elvégre csak ismerkedési fázisban vagyunk, nem járunk még együtt. Megírtam ezt neki, azt írta, csak ki akarta fejezni amit érez. Amúgy egy nagyon érzelmes, nagyon rendes srácról van szó, és szimpatikus, bár ez a túlzott bizalmaskodás lassan elijeszt. Én 24L, ő 23F
2016. ápr. 2. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Íed neki hogy ne kegyen már ilyen csöpögős, a többi pasid nem tolerálja.
2016. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy bízik benned? Én is hasonló vagyok, mint amilyen ő lehet. Bár ez a drágámnak szólítás tényleg sok. Én csak akkor viselkedek így ,ha már kölcsönös.
2016. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na látod, a csöpögős szó eszembe sem jutott, de van benne valami :P Ha vele ismerkedek, akkor nem ismerkedek mással, nem tartom fairnek.
2016. ápr. 2. 12:47
 4/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ő tudja mit akar, de te nem érdemled meg.
2016. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2. Semmi beképzeltség nélkül rendes lány vagyok, ezt látja rajtam, vagy nem tudom. Mert amúgy több lány átverte, nem lenne oka bizalomra.
2016. ápr. 2. 12:48
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Fejtsd ki bővebben is, hogyha egy kérdés alapján már ilyen meredek következtetést vonsz le.
2016. ápr. 2. 12:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy nem ismerkedsz mással, de neki ertől nem kell tudnia. De nem is kell pont ezt írni, a lényeg hogy egy kicsit vegyen vissza! :)
2016. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a "semmi beképzeltség nélkül" nem azt jelenti amire te gondolsz, szerintem leginkább értelmetlen. :)
2016. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Hát igen. Kb. így lenne értelme: semmi beképzeltség nélül, rendes lány vagyok. Csak azért írtam le sietve, hogy az oldalt látogató frusztrált fiatalemberek ne essenek nekem, hogy ki akarom használni, vagy valami.
2016. ápr. 2. 12:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire elsietni, a többiek majd leugatják ha egyáltalán megéri a fáradtságot. :)
2016. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!