Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, voltatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben (link mellékelve) és hogyan kezeltétek, majd hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés

[link]

- természetesen nem csak a duciságra-dagiságra kell érteni, hanem más olyan külső tulajdonságra is, ami nem jöhet be a másiknak.

Köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...érdekes. Első ízben lehet kígyót-békát kiabálni a fiúkra, de én valahol megértem őket. Ezek az oldalak nyilván erősen külső-központúak, ahogy a cikkben is írják, javarészt alakalmi partnert lehet keresni itt. Ez pedig miről szól az esetek nagy többségében? A külsőről.

És aki rászánja magát egy ilyenre, az szeretné, ha hiteles lenne, amit visszakap. Szerintem egy nő sem lenne elájulva, ha tök jó pasival vált üzenetet, megbeszélnek egy találkozót, és telesen más ember várja ott. Valljuk be, mi lányok sem reagálnánk sokkal jobban.

2016. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. Ha valaki pl. kirak magáról egy 5 évvel ezelőtti fotót, majd valóban hízik 20 kg-ot nyilvánvaló, hogy csalódást okoz. Ha valós képet rakna ki, lehet, hogy úgy is lenne, aki randira hívja, csak persze az illető is hasonló körméretekkel rendelkezne. Tehát az átverésen van a hangsúly, hogy valaki nem azt kapja, amire számít-csalódik és ezért nem lehet hibáztatni. Aki kórosan kövér és nem betegség következményeként, az igen is tegyen róla, hogy fogyjon, váltson életmódot. Az megint más, ha valaki egyéb külső tulajdonságokkal rendelkezik, amin nem tud változtatni, az jobban megbocsátható, de akkor se rakjon ki merőben a valóságtól eltérő képet, mert mindenképp csalódás lesz a vége. A kísérlet ezt jól prezentálta, nem is lehetett másra számítani és ez mindkét nemre igaz.
2016. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a hangsúly azon van, hogy a randin mást kaptak a srácok, mint amit elvártak. És nem csak arra gondolok, hogy pl. előnyös fotó volt fent - az adott leányzóról volt bikinis kép, ahol nyilván másképp néz ki. Tehát itt egyértelmű a kamu.

Ebben a helyzetben érthető, hogy leléptek a srácok, azt a részét korrektnek tartom, hogy volt néhány, aki felvállalta, hogy bocsi, de így nem. Nem esete a kövér csaj, sajnos ilyen is van, el kell fogadni. Aki házas, meg pisilni ment, az már gáz. :)

(Ettől függetlenül, ha már pl. beszélünk egy-két hete, és úgy bejöttem, szarul esik, ha még egy randinak se ad esélyt, de érhető, inkább derüljön ki, ha neki ez nem kell.)


Az megint más téma, ha mondjuk felteszek egy olyan képet, ahol előnyösen vagyok fotózva, mert pl. csinos szív alakú arcom és kerek kebleim vannak - egy profilból fotózott, vagy nem teljes alakos képen nagyon előnyös külsőm tud lenni. De ebből pl. nem derül ki, hogy hormonzavar miatt nem is olyan kicsi pocakom meg combjaim vannak. Ha eljön egy srác egy randira, és sovány-nagymellű csajt vár, akkor nyilván ugyanúgy csalódni fog, mint a linkelt esetben, netán ugyanígy rákérdez, hogy mikori a kép, mert ő mást várt. De ez esetben én nem vágtam át, csak épp az előnyösebb oldalam mutattam. :)

Ez viszont az online ismerkedés hátránya (főleg tinderen, ahol lássuk be, a képek az elsődleges szűrők). Szarul esik, ha így járok, de ez a dolog velejárója, tudni kell lenyelni. :)

Mondjuk én nem járok így, mert direktben szoktam megosztani olyan képeket is, ahol pl. baráti körben vagyok fotózva, tehát nem feltétlen az előnyös beállított képek. :) Akinek így is tetszem, annak sejthetően bejönnek a teltebb nők (is).

2016. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan,hogy a pasi sokkal rosszabbul nézett ki képen,mint,élőben és talán webkamon is csalt egy picit.Én se vagyok egy filigrán alkat,de csalódtam,mert én se trükköztem se a képeken,se máshol.Nem is éri meg,mert csak csalódik az ember és inkább online derljön ki,hogy valaki mondjuk nem preferálja a picit ducibb nőket.De így érthetőek a reakciók,mert egy vékony csajt vártak.
2016. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!