Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vélekednek a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednek a fiúk a korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Mit gondol arról a fiú ha egy idősebb lánynak tetszik? Imponál ez neki, vagy inkább a fiatalabb lányok érdeklik? Tudom, hogy vannak fiúk, akik büszkék rá ha kellenek egy idősebb lánynak, de a lánynak nem kell ezt szégyellnie? Szerintetek mi a gázabb, ha a fiatal fiú próbálkozik és a lány elhajtja, vagy ha a lány próbálkozik, de a fiúnak nem kell? Ezekről a kérdésekről érdekelne a véleményetek! Előre is köszi (:
2010. ápr. 5. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én 17leszek mindjárt/F és szeretem ha idősebb barátnőim vannak :)
2010. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ThodEE GoD ***** válasza:
51%
Hát röviden annyi H a fiu idővel kínosnak érzi ha nagyobb a korkülömbség, és keresni fog korban hozzávalót.
2010. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és csak annyit tudnék mondani, hogy az egyik fiú oszitársam járt egy évfolyammal feljebb járó csajjal és persze volt aki szekálta őket, de boldogok voltak. Nem tudom pontosan ki kezdeményezett avgy, hgy történt. De ismered a mondást szerelemben mindent szabad :) Kár elpocsékolni az életet és sokmindent nem evszíthetsz


sok szerencsét :)

2010. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ne akarj általánosításokat. Ha a döntenél a válaszaink alapján, akkor meg hülye vagy, kimondom kerek perec. :)

Párkapcsolati témában nem lehet soha jó választ adni, mert ezek szubjektív dolgok. Van olyan aki ezt mondja, van aki azt. Gyakorlatilag felesleges a kérdés. Ez csak azt a megkönnyebbülést adja meg neked, hogy "Há' mások szerint is...".

2010. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

en 18 vagyok, a baratom 17, masfel év van kozottunk, es o baromi büszke ra h bar van az osztalyaban mas is, akinek idosebb a bnoje, en vagyok a legidosebb :)

szerintem imponal egy fiunak, ha idosebb lanynak jönnek be, de ha sokkal idosebb a lany, hosszu tavon nem feltétlenül mukodik a kapcsolat, ahogy a nagy korkulonbsegeknel amugy is legtobbszor

2010. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Annyira nem sok, két évnél nem több... :)

2010. ápr. 5. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kétév meg semmi. Azt nem lehet korkülönbségnek hívni (értsd jol, ebben a helyzetben).

Az én barátnőm, 6és fél évvel idősebb nálam és pont lesz.rom, h ki mit mond erről. Persze kaptunk már negatív véleményeket, de ritka ez is. Kicsit felakad az emberek szeme mikor kiderül, h ő az idősebb nem én , de azzal a lendülettel el is felejtkeznek rola. És ő is igy van vele, abszolut nem érdekli a dolog.

Nekem javarészt idősebb nőim voltak, (a legtöbb tiz év volt) de ez nem azért van igy, mert mittomén vagányabb ha idősebb a csajom vagy ilyenek. én a jellembe szerettem bele, nem abba h hány éves. de ugyaugy voltam már tőlem 3 évvel fiatalabb lánnyal is (akkor én 19 ő 16 ) de azért mert a korához képest sokkal érettebb gondolkodása volt.


De az h ciki nem ciki, véleményem szerint ezt igy nem lehet megitélni. Helyzetfüggő, mint minden. Ne törődj mással, csak azt nézd mi a jo neked/tek 21/F

2010. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy a kétév hogy van mert egy 12-10 az gáz, a 13-15 az már elfogadhatobb. Minnél idősebbek leszünk annál könnyebben elmennek a korhatárok.

Lásd: 20-22 és ennél feljebb minden jó. :)

2010. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19-17, és valamennyire kompenzálja az, hogy ő érettebbnek néz ki...
2010. ápr. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!