Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alapvetően miért nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően miért nem jön be sok csajnak egy ilyen program sorozat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta sok izgalmas tevékenységet csinálok, szeretek úgymond Amerikai minta szerint szórakozni és élni, van quad-om, krossz motorom, egy 4x4-ese a családnak amivel erdős szakaszon, völgyekben dagonyázok

[link]


Konditerembe is járok a kinézet és erőnlét miatt, 3cm-s szakállam van, kedvencem a lyukas szakadt farmer nadrág, szeretek homokszínű bakancsot hordani.

Én jól érzem magam így, mert ha rossz kedvem van, akkor is megyek egy rövid túrára. Van egy csaj aki tetszik, környékbeli és látott már engem, én pedig gondoltam tetszem neki, megkérdeztem tőle tegnap délután hogy hétvégén volna-e kedve velem jönni egy keményebb erdei száguldásra, megnézte a videóimat, de lepasszolt, azt mondja túl sok neki.


Arra is tudok gondolni hogy nem volt olyan helyzetben még hogy arcon csapja a sár, víz, és mondjuk cm-s sárréteg van a testén.

24F


2016. ápr. 9. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... úgy őszintén szólva én ebben a linkelt videóban nem igazán látom, hogy mi a pláne, de biztos velem van a baj.


Ha már ilyen, akkor inkább túrázni hívd, az többeknek bejönne szerintem.

2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok fiúnak se jönne be. Nem nemfüggő ez.
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondjuk azért, mert minden ember másmilyen és más dolgok szórakoztatják? Téged miért nem köt le a hímezgetés? Engem pl teljesen hidegen hagynak azok a dolgok amiket te cisnálsz, lehet, hogy a lány is így van. Másrészt nem mindenki bírja ha ajtóstul rontanak a házba. Talán először meg kéne vele ismerkedni és nem rögtön egy olyan probramra kéne elhívni, ahol az életéért kapaszkodhat beléd.
2016. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Te biztos élvezed és nincs is azzal baj.

De egy lány nem ilyen dolgok után áhítozik :)

Őszintén szólva a sarazást én sem szeretem, nem próbáltam még az is igaz. De a szivem szakad meg mikor motorral meg autóval ilyeneket csinálnak, én féltem a kicsikémet ilyen dolgoktól.

Egy nőt meg tényleg hidegen hagy ilyen dolog. De van kivétel nyugi, csak meg kell találnod.

2016. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

"hétvégén volna-e kedve velem jönni egy keményebb erdei száguldásra, megnézte a videóimat, de lepasszolt, azt mondja túl sok neki. "


Ahhoz, hogy egy ilyet bevállaljak, bíznom kell a másikban. Ha ezzel indítanál, én is ezt mondanám, hogy ez sok.


Mondjuk szerintem az erdő arra való, hogy élvezzük a csendjét. Szóval sanszos, hogy amúgy is felejtős lenne a dolog, bár amúgy amit leírtál, az bejönne, én is ilyen favágószexuális vagyok.

2016. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) Mi az a favágószexuális?:)) Te alkottad ezt a szót?
2016. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenki egyforma :)

Nekem speciel tetszik az ilyen bár soha nem csináltam meg.Az erdőt túrázást szeretem,lovagolok is,valakinek meg ez nem jön be.

24 n

2016. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6, nem én alkottam, ez az elmúlt időszakban jelent meg a neten. Természetesen nem "hivatalos" fogalom, de jól kifejez egy bizonyos ízléspreferenciát. :)


[link]


[link]


:)

2016. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!