Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi eleje és vége, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi eleje és vége, valaki segitene? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Szóval nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni, ma lesz egy randim, puszi mindenképp találkozásnál, de nem tudom a csaj 2 vagy 3 puszira számit e, mert az miylen gáz h 2 puszi a csaj adna még1et én meg már elhuztam a fejem.xD hát és ez ugye búcsuzásnál is.16 éves vagyok a lány egy évvel fiatalabb. Mi legyen?xD
2010. ápr. 6. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ne ez legyen a legnagyobb problémád bazz :D

3 puszi,aztán öleld meg :D

végén meg smárold le :D

de ha 2 puszi után elhúzza a fejét akkor mi van?:D semmi :D vicceld el: " na mi van, nem kapok még egyet?:)" vagy hasonló:D

2010. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem se ezen parázz, hogy 2-e vagy 3. Ha 2 akkor 2 ha meg 3 akkor 3. De végén tényleg smárold le...:D Sok sikert!!!
2010. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké xD ezt fogom csinálni xD rendesek vagytok :P a vége hát az még szép h smárolás :P az alap :P ! xD
2010. ápr. 6. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha viszont már smároltatok is, akkor egy puszin nem kell fennakadni:D viszont ha még ne, akkor sztem valami emlékezetesebb helyen csókold meg először.
2010. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze persze, smárolás még nem volt,
2010. ápr. 6. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem is ez lenne a problémám
2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik csaj ismerősöm adott puszit amikor találkoztunk, 2-t adtam neki err3 azt mondja hogy 3-at:d mondom ok.:D

Nem vok az a pusziszkodós fajta szal nem tudtam:S

Ebből nem kell nagy ügyet csinálni, ha felétek 3 puszi a szokás akkor annyit adj.

Randi végén smárold le ha úgy érzet hogy jól sikerült a randi és ő is élvezte.

2010. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki 7 puszit es akkor majd o beosztja...
2010. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!