Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suliban van egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy srác, aki tetszik nekem, szünetekben szoktunk beszélgetni, mikor összefutunk. Tetszek neki? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

És vagy a ruhám cipzárját babrálja, vagy csak simán megfogja a kezemet.

Vagy ha nem a kezemet fogja, de általában mindig meg szokott érinteni a karomon.

Ez jelenthet valamit?

16/L


2010. ápr. 6. 13:53
 1/7 anonim válasza:
szerintem igen :)de mondjuk vannak olyan emberek akik nemtudják megállni babrálás nélkül :) De szerintem kérdezz rá h ki jön be neki vagy milyen lányok :) Ha már volt szó ilyenekről én felhoznám ezt a témát :)
2010. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, így a leírtak alapján biztos.
2010. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát szerintem biztosan bejösz a srácnak,ha szeretnél vele járni beszélj vele sokat msn-en(már ha van)
2010. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintemis bejössz neki, és csak azt tudom mondani, amit az elöttem író írt!:D
2010. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szállj le a pasimról!
2010. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztató választ, és igen szoktunk beszélgetni msn-en, nem gyakran.

De megtudtam hogy van barátnője, már legalább 1 hónapja, de akkor miért foglalkozik velem, ha egyszer van neki barátnője?:/

2010. ápr. 7. 15:59
 7/7 anonim válasza:
13:59 vok. sajnálom h mostkellett megtudnod :\ :S Lehet hogy csak szüksége van 1 megértő barátra vagy hasonlók :)
2010. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!