Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az alábbiak közül kivel járnátok, randiznátok vagy?

Figyelt kérdés

A kérdés, hogy az alábbi férfiak közül...


[link]


... kivel ...


- randiznátok

- ismerkednétek meg szívesen

- szexelnétek kapcsolat nélkül

- jönnétek össze rendesen


és kivel legkevésbé...? És miért (indoklás ahhoz is akivel igen és ahhoz is akivel nem)



#kemény férfiak #minden nő álmai lehetnének #mert rondák
2016. ápr. 18. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1-essel megismerkednék,tetszik a stílusa,nem egy kifejezett szépség,de nekem érdekesnek tűnik.

2-es egyértelműen túl öreg hozzám,tehát max egy baráti beszélgetés/ismerkedés jöhet szóba.

3-as szerintem nem rossz,ha alapból jó lenne a személyisége randiznék vele.

4-es nagyon maffiózó stílusú (szerintem ez király),barátkoznék vele szerintem.

5-ös ismét csak nagyon öreg hozzám,és morcosnak is tűnik kicsit,de ha amúgy kedves,megismerkednék vele barátilag.

A 6-os ugyan kicsit betegesnek tűnik,de nekem bejön,randiznék vele.

7-es valamiért nagyon fintorog ami számomra taszító,de attól még lehet kedves ember,beszélgetnék vele.

8-as talán autóversenyző?Biztos érdekes ember vele is beszélgetnék.

9-esnek tetszik a pólója,vicces figurának tűnik,haverkodnék vele.

A 10-essel szóba nem álnék,elmondaná Voldemortnak hogy hol lakok.


A sorrend,hogy mennyire érdekelne az illető,a következő:


- Akikkel talán randiznék : 3-as,6-os

- Akikkel barátilag szívesen megismerkednék : 1-es,4-es,8-as,9-es

- Akikkel beszélgetnék ugyan de nem valószínű hogy túl sok közös témánk lenne: 2-es,5-ös,7-es

- Aki a 20 méteres közelembe sem jöhetne: 10-es (de csak mert nagy potterhead vagyok és nem tudok elvonatkoztatni a karaktertől :D)


Kapcsolat nélkül nem szexelek,tehát ebből a célból nem járnék össze senkivel,ezen a 10 férfin kívül sem.


20/L

2016. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Kérdező, hogy lehet valakinek ennyi szabadideje, hogy egy ilyen idióta kérdést összeállítson? :D

Engem ha agyonvernének, sem sikerülne 10 darab ilyen figurát összeszednem...


Én egyikkel sem randiznék, ismerkednék, szexelnék, és főleg nem jönnék össze ilyenekkel.


És ne haragudj, de úgy érzem, hogy ezt indokolni sem kell, hogy miért nem. :D


19|L

2016. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem szeretnék semmit sem csinálni :D Ugyan úgy, ahogy az előttem szóló írta, ezt ne kell magyarázni :D
2016. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló legalább jólelkű és ha mást nem beszélgetne mindenkivel.A második kettő felszínes p*csa.Nyilván számukra minden a külső még ha egy fél óra beszélgetésről is legyen szó.Én kíváncsi lennék az indokokra.Miért tartjátok olyan felsőrendűnek magatokat hogy egy pár mondat se férne bele egy csúnya emberrel?És ha a világ legrendesebb embere az a csúnya pali éppen?Akkor sem érdemel a nagysasszonyoktól egy minimális emberséget sem?
2016. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4: Jaj, de kis érzékeny vagy...

Itt nem arról van szó, hogy ki hogy néz ki, hanem hogy a linkelt férfiak egy része egy beteges személyiséget jelenít meg (bár itt ugye többnyire színészekről van szó, akik egy szerepben tetszelegnek). Plusz korban nagyon vegyes a kép, és természetes, hogy az ember a korban hozzáillők társaságára vágyik.

Nincs ebben semmi felszínesség.

2016. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Kimondott párkeresési céllal, igazából 3 úriembert kivéve mind jöhet egy tali. Aki kiestek: 2,5,9. A 2,9 azért mert nagypapámra hasonlítanak.

A 2 meg egy politikusra. Plusz irtózok a nagyon idős bácsiktól.


A legszimpatikusabbtól a legkevésbé szimpatikus

1-es én sem tudom mi tetszik benne.

8-as tetszik a komoly tekintete

6-os a haja

7-Teljesen normális férfi és az egyetlen aki nem kettyósnak néz ki vagy nem élsportolónak :D

3- nekem kicsit ijesztő az a széles váll. Kicsit túl izmosnak nézem.

4. Bár ő is idős, de ha jó arc, akkor adnék neki esélyt.

10. Féregfark a legkevésbé szimpi, olyan pocok képe van. De kis stílusmódosítással szerintem jó pasit lehet belőle varázsolni.


Szexelni egyikkel sem szexelnék kapcsolat nélkül, mert ilyen alkat vagyok.

Az, hogy kivel jönnék össze, az meg az urak egyéb kompetenciájától és személyiségétől függ.

2016. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én nem teljesen azokat csinálnám velük, amiket leírtál, de lássuk:

1-es: tetszik a stílusa, nem tudom miért de vonz a különcsége, és amúgy is bejön ez a stílus

2-es: biztos ilyen lenne az apósom, nem tudom miért de ez ugrott be róla

3-mas: nagyon átszellemülten fogja azt a labdát, összehaverkodnék vele szívesen

4-es: ha a '30-40-es években élnék, biztos ilyen lenn a férjem, akihez a családom hozzáadott, mert vagyonos

5-ös: vele max egy jó beszélgetés

6-os: vele megismerkednék, fura de nem rossz

7-es: vele semmi, mert nem tűnik szimpatusnak

8-as: ő sem, nem tudom miért

9-es: vele is max egy beszélgetés, jófej lehet

10-es: vele semmi, mert Tudjukkihez lenne hűséges, és nem hozzám

2016. ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!