Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randin hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randin hogy lehet fenntartani 3-4 órán át a másik fél érdeklődését?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok-sok beszélgetés mindenről, hisz új emberrel találkozol ezért szerintem az a minimum, ha sokat beszélgettek. Mehettek bárhova, ahol nyugisan el tudtok lenni.
2016. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Poénokkal meg személyiséggel. :)
2016. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetéssel bármiről,ami eszedbe jut. Akivel van közös hang,azzal bármiről tudsz beszélgetni,de tényleg.

Volt egy lány nemrég,akivel munka kapcsán találkoztunk,és egy eléggé harsány,odamondósabb típusú,én meg egy inkább szerényebb visszahúzódó,nem sokat beszélő srác vagyok alapvetően.

Előtte nem is ismertük egymást,azt hozzátenném.

Ketten voltunk a helyiségben,és én is meg ő is csinálta a munkáját.Majd valamivel kapcsolatban elkezdtünk beszélgetni,és olyan szinten őszintén beszéltünk saját magunkról a másiknak,hogy az valami kegyetlen volt. 3-4 órán keresztül beszélgettünk egymás dolgairól,teljesen személyes és magánéleti dolgokról,titkokról is,és baromi gyorsan elrepült az idő.

Sosem gondoltam volna ezt,első nap,első találkozás,és nagyon sok személyes tulajdonságokat,tényeket tudtunk meg egymásról... :)

Ilyen még soha nem történt velem ezelőtt,és most is még furcsa a gondolat is. :D

24/F

2016. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez vagy jön magától!-vagy bele se kezdj, mert leégeted magad...
2016. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
A kérdésből ítélve, nálam egy percen belül kivernéd a biztosítékot, ha ilyen idiótaságokkal próbálnád a figyelmemet magadra terelni. Olvass, tanulj, művelódj és eszedbe sem fog jutni ilyen kérdés, mert fogsz tudni miről beszélgetni.
2016. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
IQ-val
2016. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok beszélgetéssel, hogy érezze tényleg érdeklődsz iránta, kíváncsi vagy a véleményére meg ilyenek :) És szerintem főleg add önmagad, mert ha elment veled randizni, akkor feltételezem te is tetszel neki.
2016. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

DE: Akik azzal jönnek, hogy IQ-val meg hogy tanulni kéne üzenem, hogy az én intelligenciámmal sok gond nincs, jelenleg is egyetemre járok.


De mi a helyzet, ha a másik félnek vannak ilyen téren kisebb-nagyobb hiányosságai?(Nem tud nagyon tud témát felhozni, komolyabbakhoz nem tud hozzászólni érdemben)

2016. ápr. 29. 10:30
 9/10 DöGanyé válasza:

Én a SOTE-re járok.

Van ismerősöm, akivel gyakran beszélünk(tünk)

(Nem párkapcsolat céljából)

Különböző nem. (Fiú-lány)

Viszont, ő abszolút nem tud tematikát kitalálni, nem hogy felhozni azt.

Nem a félelem az oka, hanem szerintem szimpla "szarok rája" nyavajája van.

A kapcsolat 4 éves.

Eleinte is tragédia volt, de most már végképp. (Az én részemről)

Egy kreatívabb egyén egy idő után meg fogja unni, hogy mindig csak ő.

Mutasson a másik is.


Én fontosnak tartom, hogy hagyjuk beszélni a másikat is. Ha kell, várjunk.

Aki figyel, akit érdekli a másik, az fog tudni tematikát kitalálni. Fog tudni érdeklődni.

Csupán eleinte el kell nyerni a bizalmát. El kell érni, hogy hamarabb oldódjon, vagy addig amíg ez nem jön létre, szórakoztasd.

Mondj viccet, mesélj vicces történetet életedből, vagy diák évek. Azokat sokan szeretik. Arról mindenkinek vannak emlékei.

2016. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-4 óra rengeteg. Ha nem szalad el, csak úgy, akkor nem kell erőltetni. Ennyi időnek magától kell eltelnie.
2016. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!