Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdem beszélgetni ezzel a csajjal és egy hónapig nagyon sokat beszéltünk. Szinte csak addig nem beszéltünk, amíg aludtunk. Nagyon jól éreztük magunkat, de néhány hete ez megszűnt. Néha még beszélünk, de már csak általános dolgokról és már úgy érzem, hogy ez csak erőlködés. Miért lehet ez és hogyan lehetne visszahozni a régi viszonyt? 22/F

2016. ápr. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nm tudom mi volt az ok, rengeteget beszélgettünk mindenről aztán mint egy lufi durrant ki egy idő után és utána már csak erőlködtünk. Vicc az hogy hiányzik is, meg nem is. (Bár én ezt fél évig húztam)
2016. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni az okát. Hogy lehet az, hogy eddig ennyire jól éreztük magunkat aztán hirtelen nincs téma?
2016. ápr. 26. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Megváltozott érzelmek. Legalábbis, ha magamból indulok ki.

Sztori: Volt egy srác, akivel több, mint egy éven keresztül szinte minden nap dumáltunk, heti szinten találkozgattunk, jól éreztük magunkat. Nem történt semmi köztünk, de mindig izzott a levegő, mindig találtunk témát. Aztán pár hónapja összejöttem mostani párommal, akit teljes szívemből szeretek. Azóta nem tudok miről beszélgetni ezzel a másik sráccal. Szoktunk még néha érdeklődni egymás felől, de mindketten érezzük, hogy ez már nem olyan, mint korábban volt. Ő egyre többször hozza szóba, hogy találkozni se nagyon akarok vele. Ez így nem igaz, semmi problémám nem lenne azzal, hogy találkozzunk, csak már messzebb dolgozik, így nyilván nem fogunk tudni minden héten összeülni egy kávéra, mint tavaly. Hiányoznak a beszélgetések, és az a bizalmas viszony, ami kettőnk közt volt, de az egész abból táplálkozott, hogy szerelmes voltam belé. Már nem vagyok az. Kedvelem, szeretném vele tartani a barátságot, de érezhetően megváltozott minden.


Sajnos nem tudom, mit lehet tenni ezzel a helyzettel. Valószínűnek tartom, hogy ott is voltoztak valamilyen irányban az érzések, ehhez a kapcsolat (még) nem tudott alkalmazkodni, és ezért van nagy szenvedés, meg kapálózás. A ti helyzeteteken talán segítene, ha őszintén beszélnétek egymással, hogy tisztázzátok a dolgokat.

2016. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nemrég elkezdem beszélgetni ezzel a csajjal"

Valójában sohasem találkoztatok, igaz? A "beszélgetés" virtuálisan zajlott. Hát, képzeld, lehet, hogy a csaj normális emberi kapcsolatra vágyott. Olyan pasira, aki ott van, amikor szükség van rá.

2016. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgoztunk egy ideig, csak akkor nem sokat beszéltünk egymással. Azóta egyszer találkoztunk, ami ilyen randi szerűség volt.
2016. ápr. 27. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!