Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van Budapesten olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van Budapesten olyan kocsma, ahol sok olyan fiú van, aki leszólítja a lányokat, bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kocsmába nem szokása senkinek, inkább itt ismerkedj, vagy társkeresőn.
2016. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre, nekem kb. mindig akadt valaki, aki leszólított vagy odajött hozzám kocsmában és szórakozóhelyen egyaránt. Az a titka, hogy ne legyetek túl sokan, kettő az ideális, mert a nagy társaság elijeszti a fiúkat.

Én Akácban ismerkedtem ami kocsma, de Budapest Parkban, Corvintetőn, Deákon is. Anno ZP-ben, sajnos az már nincs.

2016. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A város szélén vagy a 8-ban a késdobálók.
2016. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Hozzátenném hogy egy kocsmában azért ne várj túl sokat az ottani pasiktól. Mindenféle nagyképűség nélkül mondom hogy az intelligensebb férfi réteget nem találod meg egy kocsmában. Parkban, kávéházban, stb nagyobb esélyed van normális pasit találni, de mivel nem írtad le hogy milyet keresel, így ezt vedd csak egy apró kiegészítésnek. :)És igen, itt is ismerkedhetsz. 30-ból néha akad egy normális. ;) (Tisztelet a kivételnek mielőtt még kapnék egy rakás negatív pontozást..)


23/F

2016. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ja és a #3-as nem az én válaszom. Csak egyforma %-on állunk. :)


#4

2016. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

# 4

Én szórakozóhelyen ismerkedtem meg atomfizikában jártas, virágot hozós, nagyon okos, intelligens fiúval szóval ezt azért én nem támasztom alá. :D

2016. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtom,keress rá googl-be hogy "leszólítós budapesti kocsmák" :D
2016. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is megismertem már fizikában jártas fiút, de inkább szakbarbárnak neveztem volna és nem intelligensnek. Volt gondja a kötődéssel és érzelmileg defektes volt sajnos.

Akkor már inkább egy kicsit körültekintőbb, lelkileg is egészséges, kevésbé okos fiú, mint egy érzéketlen állat. :/

2016. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!