Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

van egy csaj aki tetszik! kb egy hete beszelgetunk facen! van hogy beszelunk es akkor egyszer csak nem valaszol. es nem azert mert nem jo a net vagy valami! nem tudom hogy haragudjak-e rá!?!

igazából meg eleinte jobban érdekeltem! most úgy érzem hogy nem annyira! mit csináljak hogy ujra erdekeljem, de ne haragudjon meg?



2016. ápr. 27. 21:34
 1/7 anonim válasza:

Nem lehet, hogy mondtál neki valamit, amivel vagy túl nyomulósra vetted az ismerkedést, vagy megbántottad őt?

Szerintem nem szabad ilyen hamar megharagudnod bárkire is.. lehet, hogy sok a dolga, tanulnivaló, munka vagy bármi.

2016. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"kb egy hete beszelgetunk facen" - Találkozni is kéne.

"nem tudom hogy haragudjak-e rá!?!" - Ha ezt nem tudod eldönteni akkor csoda hogy a segged reggelente kitudod törölni.

"igazából meg eleinte jobban érdekeltem! most úgy érzem hogy nem annyira!" - Ez azért lehet mert picit megismert, eléggé fárasztó lehetsz.

"mit csináljak hogy ujra erdekeljem, de ne haragudjon meg?" - Keltsd fel az érdeklődését, hívd RANDIRA. (SZEMÉLYES RANDIRA!)

2016. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne a face-en beszélgess vele, hanem hívd el találkozni! Majd ott beszélgetsz és ismerkedsz vele.
2016. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt azért ne várd hogy állandóan ott üljön a gép előtt, vagy bármi előtt, amin chat-el. Lehet hogy nem érdekled annyira. Ezt ő tudja csak. Találkozzatok esetleg ha úgy adódik.

Nem vagyunk sem az ő helyében, sem a tiédben hogy tudjuk erre a pontos választ.

2016. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eloben is beszelgetunk csak a suliba nincs sok ido ra...
2016. ápr. 27. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
most veszem eszre hogy a felnott parkapcsolatok temaba raktam.. :s
2016. ápr. 27. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha ide írtál. Kérdezd meg tőle suliban hogy találkozhatnátok-e kettesben, az az, hívd el randira.
2016. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!